Imprimanta defecta??

Imprimanta defecta?? | Autor: MICKYN

Link direct la acest mesaj

Am cumparat de sarbatori o imprimanta multifunctionala de la Lexmark.Am probleme cu ea.Cand vreau sa copiiisau sa imprim ceva imi spune ca nu este conectata la calc.Scaner merge,Adik apare imaginea pe ecran, iar odata am reusit sa fac o copie si sa scot la imrpimanta un doc ( Nu stiu cum).De atunci nu mai reusesc.Imi da acelasi mesaj de eroare.AM reinstalat soft-ul de 3 ori,am reinstalat Windows,schimbat cablul,degeaba.Ce as mai putea face?Deja imi vine s-o arunc pe geam!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Suna un prieten :)

Mai ai vreo imprimanta instalata ? sau.. este "default" aceasta imprimanta ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Cred ca poti s-o arunce pe geam ca Lexmark-urile sunt niste porcarii. Am avut si eu 3 pana acum, dar tot am luat alt model si toate mi-au facut probleme. Acu mi-am luat multifunctionala HP 2575 si sunt fff multumita de ea. Deci iti recomand sa schimbi firma.

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MICKYN spune:

Am rezolvat! De fapt ,sotul! A dezinstalat imprimanta si antivirusul,(dupa ce in prealabil a pastrat o copie)!!!, a instalat imprimanta , si... functiona! Dupa ce a instalat iarasi antivirusul, iar facea pe nebuna.Deci buba era la antivirus,...Si pe undeva pe acolo, avea o obtiune firewell activata, si dupa dezactivare, a functionat risnita.

Mergi la inceput