Institutul de hematologie Dr.Felix

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

eu am facut analiza la o asistenta blonda,tunsa scurt cu ochelari care avea cam 40 de ani.E adevarat ca sunt mai multe asistenta dar se pare ca numai eu am avut ghinion.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk.m spune:

institutul asta e de stat? ca asa se explica,,,desi eu am facut analize la un centru privat din orasul meu, si am zis ca o iau la palme pe o pustoaica de acolo, asa de urat mi-a vorbit....
cand i-am zis ca ar trebui sa vorbeasca mai frumos, fiindca traieste din banii nostri, a zis ca nu e asa. e adevarat, banii intra la patron, care le plateste pe ele, deci nu direct de la mine isi ia salariul,,, cei doi neuroni ai ei nu reusisera sa faca sinapsa necesara ca sa priceapa cum stau lucrurile.
asa ca,,, se poate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Am fost ei eu azi la ei sa fac analizele pentru trombofilie.asistenta si doctora s-au purtat foarte frumos, asistenta mi-a spus ca daca vreau nici nu trebuie sa vin dupa analize ca-mi da ea rezultatele la telefon.super amabile, super dragute.

Cristina, sigur in curand
in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_pisu spune:

fetelor eu tot sun si nu imi raspunde nimeni sa intreb daca imi trebuie programare si informativ cat costa grupa si rh-ul pt mine si sotul meu daca stiti ceva despre asta spuneti-mi si mie va rog va pup si sa aveti osarcina usoara javascript:insertsmilie('')
graviduta bebe 7 saptamani

rafael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

Pisu pisu, nu iti trebuie programare,dar trebuie sa respecti programul care nu mai stiu exact cum era.(intre 8 si 10 dimineata sigur se mai recolteaza). iti trebuie trimitere de la med ginecolog, daca nu ai,platesti.acum 2 ani, ce te intereseaza pe tine costa 350 000 lei veci, acum nu poate fi cu mult mai scump.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_pisu spune:

multumesc fetelor v-am raspuns cam tarziu dar am fost plecata am fost la dr felix joia trecuta si am dat sange nu mi-a luat nici un ban si a doua zi au fost gata analizele va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

As vrea si va rog frumos numerele de telefon ale Institutului .
Eu am gasit nr 0213193162 si 0212128126 care nu sunt alocate

Vlad Andrei ( 4.01.2007) si 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

nu mai sunt valabile aceste nr.

Nr este :0314251230- centrala si ceri unde te intereseaza.

Mami de fetita si de baietel 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Multumesc mult,mult de tot!

As mai avea o intrebare, daca nu abuzez, cam pe unde este Institutul?

Vlad Andrei ( 4.01.2007) si 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Gata ,m-am lamurit.

Vlad Andrei ( 4.01.2007) si 25+

Mergi la inceput