Medic alergolog bun in Timisoara

Medic alergolog bun in Timisoara | Autor: Mirona

Link direct la acest mesaj

Buna tuturor,
caut un medic alergolog bun in Timisoara.

daca nu cer prea multe ... pe langa nume ... o adresa de cabinet, un numar de telefon.

Multumesc mult.

Mirona

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Doamna doctor Bunu Carmen. Stiu ca ete o femeie foarte draguta , vorbeste frumos , iar la facultate se inghesuia lumea la cursurile ei .
Nu stiu ca alergolog cum este , dar poi incerca sa te duci la ea , sa vezi cum este .
Am vazut ca are un cabinet in incinta spitalului de Boli Respiratorii la Victor babes , numarul de telefon nu il stiu din pacate.

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Doctorita IACOB IRINA de la Policlinica de Copii. Insa nu stiu daca nu a iesit la pensie.

Nasterea ariciului junior Pozele mele Poze cu noi si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

multumesc mult fetelor.

dupa anul nou voi incerca sa gasesc pe una din ele.
multumesc.

daca va mai amintiti de cineva - va rog sa mai scrieti. merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iu_lia spune:

Doctorita Iacob Irina are cabinet pe Calea Aradului nr 31,bl 4F.
telefon 0256/426410
Poti merge cu trimitere de la medicul de familie si nu mai platesti consultatia sau cu plata.
Daca optezi pt varianta cu trimitere de la medicul de familie sa suni pt programare cam cu 10 zile inainte de data dorita pt ca e aglomeratie la ea.Daca te mai intereseaza ceva iti raspund cu placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela72 spune:

Daca pt. copil vrei un alergolog atunci dr. Iacob ca e pediatru. E foarte buna din punct de vedere profesional insa e cam repezita si vorbeste urat uneori...

Mire-mama de fetita frumoasa
http://community.webshots.com/user/Papucica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

multumesc mult pentru noile informatii primite.

caut alergolog pentru mine deocamdata - la fetita inca nu am observat sa aiba vreo problema de acest gen.
Eu am iarna probleme cu fatza - imi apar pete/bubite/roseata puternica pe pometi si trec foarte greu - am crezut ca este de la frig - am fost la dermatolog, am facut cateva investigatii si se pare ca nu e de la frig/ger, desi doar la ger am probleme.
Ustura, ma umflu si doare rau - si in plus arat ca betivanii cateva zile - asta ma doare cel mai mult - problema estetica.
in ianuarie ma infintez la ea cu rezultatele analizelor in dinti.

multumesc inca o data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Eu am fost internata anul acesta in aprilie la dr IACOB ,nu ti-o recomand .Fetita mea a avut o alergie destul de grava.Poate ca medic o fi buna nimic de zis dar ca om .....
Eu am auzit numai lucruri bune despre dr BUNU,chiar medicul meu de familie mi-a recomandat-o.Urma sa mergem la ea dar s-a intamplat accidentul in care a murit sotul meu si nu am mai ajuns.


un suflet trist

Mergi la inceput