FIV in Ungaria 29

FIV in Ungaria 29 | Autor: crisis81

Link direct la acest mesaj


RARES BINE AI VENIT PE LUME!!! Sa cresti mare, frumos, sanatos si norocos si sa te bucuri de viata alaturi de familie!!!
FELICITARI MAMICO!!!

www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">Pentru ADELA din toata inima




Informatii utile :

www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii Kaali Szeged
Harta clinica Szeged
Lista analize Szeged
Lista noua preturi Szeged
Pensiune Szeged
Site clinica Debrecen
Adresa email dr. Zadori-Kaali clinik: jzadori@gmail.com
Adresa email clinica Debrecen:kaalideb@jaguar.unideb.hu
Adresa email clinica Budapesta:kaali@axelero.hu
Detalii clinica Budapesta
Lista preturi Budapesta
1 eur = 252.5 fts (august 2007)
1ft = 130 rol
Ce sa faci dupa ET
www.fertilitylifelines.com/serono/products/gonalf/pen/instructions.jsp" target="_blank">Instructiuni de folosire pt GonalF si Ovidrelle
www.transylvania.info/Dictionary/dictionary.php?lang=3" target="_blank">Dictionar maghiar-roman
Reusite la Szeged in 2006

Odiseea Szeged www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885" target="_blank">Cap.1, Cap.2, Cap.3, Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9

Kaali-Budapesta Cap.1
FIV in Ungaria Cap.1, Cap.2, Cap.3,Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9,Cap.10Cap.11 Cap.12Cap.13,Cap.14,Cap.15, Cap.16, Cap.17, Cap. 18,Cap. 19,Cap. 20,Cap. 21,
Cap.22; Cap.23, Cap. 24, Cap. 25, Cap. 26, Cap. 27, Cap. 28



"Cele care ne sunt exemplu, cele care ne sustin, pe care vrem toate sa le urmam si carora le multumim ca sunt alaturi de noi
MAMICI
Rh cea ai care a deschis acest drum spre Szeged! speram sa fi o mamica fericita
InternetDaria
LeliutaMaria
Mi-kaAlexia
Auburn
Andicu Filip
Tanyuta -mandrete de baiat EDUARD--RAUL
Daniela76 Alexandra
pussi Elena, 2.200 gr, 45cm, apgar10 si Ana, 2.00kg, 44cm, apgar 9
Adela gemenii Caius siDarius si noul lor fratior Rares, 3.250kg, 53cm, apgar 10


GRAVIDUTE

Corina74 FIV mai 2007
Simona FIV sept. 2007 Budapesta
Popica ET cu embrioni congelati oct. 2007 Szeged
chiara FIV oct. 2007 Szeged


Si pentru ASPIRANTE sa dea Dumnezeu sa ne vedem cat mai repede pe lista si apoi a!!!
Sa ne ajute Dumnezeu!!

Liana30- 4 IA in Buc.,acum la - Szeged-dr. Zadori -ian'07 prima IA la Szeged reusita cu gemeni-pierduta; oct'07-IA 2 nereusit!nov'07-IA 3 nereusit!!
magduta10- dr. Krizsan - Szeged - (hiperstimulare}, 1 Fiv nereusit
Ioana 76 - dr. Zadori - Szeged - 2 Fiv nereusite 2007!
cornelianeli - dr. Zadori - Szeged - un Fiv nereusit mai 2007, Fiv 2 nov. 2007 nereusit.
sandica - dr. Zadori - Szeged - 3 IA nereusite,
amulis- dr. Tandor - Debrecen - Fiv nereusit sept. 2007,
maritof- dr. Zadori - Szeged - 4 Fiv-uri TM, 1 la Szeged!
dariaioana - dr. Zadori - Szeged - Fiv demarat in martie 2007, intrerupt din cauza unor chisturi, acum tratament cu Ac
AndraO- dr. Krizsan - Szeged - 2 Fiv-uri in Ro, 1 Fiv Szeged sept. 2007,
crisis81 - 3 IA nereusite la Buc - Dr. Bucur, FIV reusit octombrie 2007 la Szeged -Dr. Zadori-, sarcina pierduta la 7 saptamani,
borzasimo - dr. Zadori - Szeged - In pregatire primul FIV (si ultimul)- Speram in Ianuarie 2008;
leny2007 - dr. Zadori - Szeged - 3 IA nereusite in TM la Bega - In pregatire primul FIV - ianuarie 2008
miha2004 - dr. Zadori - Szeged - 2 FIV-uri in TM -In pregatire FIV nr. 3 - dec-ian;
Miha3 - dr. Zadori - Szeged - FIV1 ian. 2007 -reusit dar sac embrionar gol, FIV2 ian. 2008 - MULTA BAFTA !!!

Astept sugesti, idei... modificari ... cum vreti voi!

www.obfocus.com/calculators/gender.htm" target="_blank">GHICESTE SEXUL DUPA VARSTA IMPLINITA A MAMEI SI LUNA CONCEPTIEI



Sarbatori fericite!

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze, amintiri, etc...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

ADACA FELICITARI!
Sa-ti traiasca baiatul, sa fie sanatos si norocos!
Tie iti doresc refacere usoara si laptic mult si bun!
Multi pentru voi!








Ioana
poze cu animalutele mele poze noi animalutze!
Animalutele de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Ade, FELICITARI pt junior! sa-ti traiasca Rares, sa fie sanatos, iar tie recuperare rapida si nopti linistite!



Andicu mami deFilip la 5 luni(27iunie 2007)
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Adela felicitari, sa-ti traiasca baiatul.
Rares bine ai venit pe lume. Va asteptam acasa. Va pupam
Adela e bine, am vorbit cu ea acum jumatate de ora.
Andicu eu zic sa-i lasam pe ei sa se inteleaga unde stau, la munte sau la mare
Va pupam pe toate

Tia si Daria
www.flickr.com/photos/12598413@N07/?saved=1" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

ADELA, FELICITARI SI MULTA SANATATE SI FERICIRE SA-I DEA DD LUI RARES, TIE, LUI TATI SI LUI DARIUS & CAIUS.
Sa te refaci repede, abia astept sa-l cunosc pe Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

BUNA SEARA FETELOR

CRISIS-Multumim pentru noul capitol dedicat lui RARES
I-am promis la ADELA ca va tin la curent,am fost la spital, e bine si ea si RARES,pe bebita nu l-am vazut poate il vad maine cand merg,abia astept.
cate un pupic dulce pentru fiecare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Am vorbit acum cu Adela la , i-am citit mesajele voastre si a zis asa: "spune-le ca le multumesc ca sunt alaturi de mine si le pupacesc pe toate!!! "

Cornelia ce faci? Cum te mai simti? Sper sa fi mult mai bine!
Tushi hai cu vestile alea o data!
Leny sa iei si camera sa le faci la si
Multi de la mine pentru voi!

Sarbatori fericite!

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamibria spune:

ADELA,felicitari pentru cel mai frumos cadou pe care l-ai primit anul acesta!
Cu siguranta vei avea cele mai fericite sarbatori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

Salutare Fetelor
ADACA FELICITARI PT RARES iti doresc multa, multa sanatate atit tie cit si intregi tale famili, cum tia-m spus si la tel o sa vin luni sa te vad pe tine si pe RARES, multi, multi si refacere cit mai rapida
TUSHI tu nu ne dai nici o veste, unde esti?
Leny hai ca e gata te astept
Cris, Mi-ka, Magduta, si restu fetelor va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tushi spune:



FELICITARI ADELA, BUN VENIT RARES!!!

borzasimo,Crisis aici sunt numai ca vesti nu prea am: de moment medicul nu s-a pronuntat referitor la ultimele analize ci m-a trimis sa fac altele mai amanuntite ca sa se asigure ca nu e nici o problema daca incep stimularea,asa ca iar nalize...iar ecografii...iar si abia pe 14 ianuarie imi spune daca ma apuc de facut copii.....asa ca fetlor pana atunci stau pe bara,bineinteles ca o sa fac prezenta din cand in cand.
toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Cam pustiu pe aici! Pe unde umblati?
Afara la zapada?
La cumparaturi pentru sarbatori?
Il asteptati pe , colindatorii?
Sau pregatiti traditionala?


Eu am fost azi si am cumparat brad, multe globuri, beteala, o tona de dulciuri, deci m-am simtit foarte bine . Unguru deja s-a apucat de impodobit asa ca va las si si eu. Va si va astept cu colindu'.


Sarbatori fericite!

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput