Am dat de belea!... mi-s tatic!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Cata, relax. La mine au fost linii albastre, si tot fata e! Deci, nu conteaza culoarea liniilor, tot fata va fi

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


http://www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685


Oau, ce te-a apucat, ca fetita respectiva are aproape 4 ani deja!;))) Sau stii tu ceva in plus, de alte liniutze?

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Cata, relax. La mine au fost linii albastre, si tot fata e! Deci, nu conteaza culoarea liniilor, tot fata va fi

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


http://www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685


Oau, ce te-a apucat, ca fetita respectiva are aproape 4 ani deja!;))) Sau stii tu ceva in plus, de alte liniutze?

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.


M-a apucat ca acu' am gasit topicu'... credeam ca-i nou! Si liniutele... poate stiu... glumesc, nu stiu nimic!

Edit: mi-a placut titlul, mi-au placut mesajele si m-am bagat si eu (ca musca ) si cum de obicei se vad subiectele din ultimele 2 saptamani, nici nu m-am gandit sa verific, ca subiectul e vechi si fetita deja are 4 ani!

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


http://www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Hehe, credeam ca topicul ista are lacatul deja ruginit!!!

"Rezultatul" liniutelor respective a implinit zilele astea cei 4 ani regulamentari... in schimb, cineva pomenea de alte liniute... ei bine, a existat inca o pereche de liniute, tot roz, care s-a aratat privirilor noastre acum mai bine de un an si jumatate...
...ce sa ma mai laud/plang ca am dat de belea!!! is tatic dublu si sunt fericit la patrat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ca sa vezi unde se ascundeau taticii la patrat

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ce subiect dragut.

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Felicitari draga Catalin! Ma bucur mult sa aud vesti de la tine. Sa iti traiasca iubirile de tatic!

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Poze ceva? Sa vad daca ai albit, nu de alta

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

La patrat nu se albeste.
De la cub in sus...

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Deci sa-i tinem pumnii. Inceputul e promitator.
Semneaza:
Stan patitul!(*a se citi experimentatul)

Cu toate ca eu nu prea am fire de par alb (inca), la cei 44 de ani ai mei.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius


Cu toate ca eu nu prea am fire de par alb (inca), la cei 44 de ani ai mei.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


ce sa zici si tu acu'....

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput