Ai nostri, mareti brazi! dec-ian-feb05 ( 52 )

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Buna fetele!
intru si eu sa urez La Multi Ani sarbatoritilor zilei de azi: Mihai (amo2004), Mihai (Bdana), Gabriel (Gabi.i), Gabriel (Catiflo). Sa fiti sanatosi si sa cresteti mari!
V. Erica, ce mai faci cu salonul? Pe cand inaugurarea si in ce locatie va fi?
Bestutzaaaaa, unde esti? Mi-e dor de tine! Ce mai fac puii cu ochi negri?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/" target="_blank">Poze din Octombrie

***Diverse utile pt bebici***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Irina, sunteti minunati! D-zeu sa fie alaturi de voi in fiecare clipa!

Se vede clar, ca radiezi de bucurie!



albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Liviana, cum se mai simte Matei? I s-au reglat scaunele?

Patri, mai povesteste-ne, despre Rebb? doarme in minunatul ei pat?



albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Kris, multumim pt intrebare. Matei e mai bine, a reluat cresa iar scaunele sunt aproape normale.
AnaMaria, incerc sa-l duc pe M in consultatie la dr Bratu si ulterior sa fixez cu ea data operatiei. Imi spui te rog cam ce valoare ar trebui sa aiba "atentia" pt ea din ziua interventiei? Eventual raspunde-mi pe pm cu cat ai cotizat tu. Mercic.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/" target="_blank">Poze din Octombrie

***Diverse utile pt bebici***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

La multi ani tuturor sfintisorilor de azi!!

Kris, Rebe e la cresa, e bine, sper sa nu raceasca iar, ca azi avea putini mucisori.
NU vrea in patut, adoarme cu mine si o pun eu mai tirziu si doarme toata noaptea.

eu sint putin deprimata azi, fiind prima zi de ciclu...sper sa imi treaca.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

La multi ani sarbatoritelor/sarbatoritilor de azi!

Patricia, imi pare rau ca n-a fost sa fie. Va fi, don't worry.

Rayan a fost ieri la gradinita, dupa ce a stat acasa luni si marti, si seara iar avea 38.
Bine, secretii nazale mai are inca, dar starea lui generala este foarte buna
In dimineata asta, dupa lungi ezitari, neavand febra, l-am dus din nou, dar le-am rugat sa nu il scoata afara.
Oricum, am decis ca daca mai face febra pana sambata, sa trec pe antibiotic, si eventual sa ii fac o un exudat, desi nu mai stau 5 zile sa astept rezultatul, asta e cert.
In cazul virozei, temperatura dureaza 7 zile, deci Rayan n-ar trebui sa mai faca temperatura, avand in vedere ca ca deja este o saptamana.
Oricum, n-a facut temperatura mare, dar nu ma incalzeste. Poate fi infectie si asa.
Oricum, voi decide zilele astea.
Acum am inteles ca e ok, nu are febrea, nu tuseste, dar sa vedem diseara, cand ajung eu acasa.

Nu mai stiu ce vroiam sa spun, am atatea pe cap.
Am inceput sa ma uit dupa locatii pentru ziua lui Rayan. Nu sunt 100% sigura, dar, acasa clar nu ii fac.




Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Patricia, nu fi trista, si nu te mai gandi. Poate daca esti mai relaxata, se rezolva. Iti tin pumnii.

Liviana, deocamdata stagnez cu salonul pt ca am nevoie de o persoana de incredere/asociat care sa ma inlocuiasca atunci cand nu pot fi eu acolo. Sunt in discutii cu cineva... Daca o fi sa fie, bine, daca nu o sa ma orientez catre un bussiness asupra caruia sa pot avea un control mai bun.
Am vazut ca si tu incerci sa faci ceva, cu wrap-uri, nu? Cum merge?

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina Maria spune:

Buna fetelor , cam putinica activitate , si din partea mea dealtfel , astazi am pus capat cresei lui Mandy de joi . Ca sa spun de la inceput ei bine Mandy merge 4 zile la o cresa si o zi la alta ca nu am mai fost locuri pt. ea joia .
Ei bine asta se intampla de vreo 2 luni , de fiecare data cand merge spre cresa respectiva plange de ma sperie , ce citeste bine ca nu ii place deloc acolo , se vede o tristete de neimaginat in privirea ei , o frica de a nu fii lasata , ce mai m-a terminat astazi .
I-am spus doamnei de acolo sa o lase pe Mandy sa o ia alta femeie cu care Mandy se intelege mai bine si nu a vrut ca cica e de la alta grupa si ea trebuie sa sa obisnuiasca cu ea , bla bla bla . M-am enervat cumplit , cand am luat-o i-am luat si hainele si tot de pe acolo si nu cred ca o mai duc la ei deloc .
O sa vad ce o sa fac .
Na mi-am spus si eu oful .

Alina 7+ si Mandy Stephanie 2,10 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Capitol nou

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput