FIV in Ungaria 23

FIV in Ungaria 23 | Autor: pussi

Link direct la acest mesaj





***Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Aminteste-ti atunci ca esti puternic, ca sunt lucruri pe care nimeni nu le poate face mai bine decat tine. Priveste viata cu ochi de invingator !





Informatii utile :

www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii Kaali Szeged
Harta clinica Szeged
Lista analize Szeged
Lista noua preturi Szeged
Pensiune Szeged
Site clinica Debrecen
Adresa email dr. Zadori-Kaali clinik: jzadori@gmail.com
Adresa email clinica Debrecen:kaalideb@jaguar.unideb.hu
Adresa email clinica Budapesta:kaali@axelero.hu
Detalii clinica Budapesta
Lista preturi Budapesta
1 eur = 252.5 fts (august 2007)
1ft = 130 rol
Ce sa faci dupa ET
www.fertilitylifelines.com/serono/products/gonalf/pen/instructions.jsp" target="_blank">Instructiuni de folosire pt GonalF si Ovidrelle
www.transylvania.info/Dictionary/dictionary.php?lang=3" target="_blank">Dictionar maghiar-roman
Reusite la Szeged in 2006


Odiseea Szeged www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885" target="_blank">Cap.1, Cap.2, Cap.3, Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9

Kaali-Budapesta Cap.1
FIV in Ungaria Cap.1, Cap.2, Cap.3,Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9,Cap.10Cap.11 Cap.12Cap.13,Cap.14,Cap.15, Cap.16, Cap.17, Cap. 18,Cap. 19,Cap. 20,Cap. 21,
Cap.22



"Cele care ne sunt exemplu, cele care ne sustin, pe care vrem toate sa le urmam si carora le multumim ca sunt alaturi de noi
MAMICI
Rh cea ai care a deschis acest drum spre Szeged! speram sa fi o mamica fericita
AdelaCaiusDarius
InternetDaria
LeliutaMaria
Mi-kaAlexia
Auburn
Andicu Filip
Tanyuta
Daniela76 Alexandra


GRAVIDUTE


pussi FIV martie 2007 cu ajutorul lui DD
Adela natural aprilie 2007 cu + Caius si Darius (FIV Szeged)
Corina74 FIV mai 2007
Simona FIV sept. 2007 Budapesta
Popica ET cu embrioni congelati oct. 2007 Szeged

Si pentru ASPIRANTE sa dea Dumnezeu sa va vedem cat mai repede pe lista!!!
Sa va ajute Dumnezeu!!



Liana30 - dr. Zadori - Szeged - 4 IA in Buc., 1 IA Szeged cu sarcina pierduta; ASTEPTAM REZULTATUL!
magduta10- dr. Krizsan - Szeged - (hiperstimulare}, 1 Fiv nereusit
Ioana 76 - dr. Zadori - Szeged - 2 Fiv nereusite 2007!
cornelianeli - dr. Zadori - Szeged - un Fiv nereusit mai 2007, Fiv 2 nov. 2007! 24.11.2007
sandica - dr. Zadori - Szeged - 2 IA nereusite,
amulis- dr. Tandor - Debrecen - Fiv nereusit sept. 2007,
maritof- dr. Zadori - Szeged - 4 Fiv-uri TM, 1 la Szeged!
chiara - dr. Krizsan - Szeged - 4 Fiv-uri, completari analize;
dariaioana - dr. Zadori - Szeged - Fiv demarat in martie 2007, intrerupt din cauza unor chisturi, acum tratament cu Ac
AndraO- dr. Krizsan - Szeged - 2 Fiv-uri in Ro, 1 Fiv Szeged sept. 2007
crisis81 - dr. Zadori - Szeged - primul Fiv, pe AC, in 12.10 incepe stimularea!

Astept sugesti, idei... modificari ... cum vreti voi!









PUSSI 31+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 6 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Liana, crisis am deschis acest subiect cu gandul la voi! Sa va ajute Dumnezeu sa va indepliniti visul si peste 9 luni sa fiti amandoua cu sanatosi in brate! DOAMNE AJUTA!



PUSSI 31+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 6 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi sper sa fie cu noroc pentru toate fetele acest nou capitol.
Multa bafta fetelor

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Multumim Pussi!Suntem amandoua aici. Pana una alta sa ne arati tu cum se fac gemenii sanatosi si la termen, da ?
Gata! Mai scriem si maine.


www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">SPANIA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Bulgari2007 si Animalutzete mele Multe poze
Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

FETELOR NOUL CAPITOL SA FIE CU NOROC, SA SE MAREASCA LISTA GRAVIDUTELOR.


LIANA si CRISIS sparge-ti gheata. Liana tu stii cum se fac gemenii. Crisis - dr. Zadori e foarte priceput la gemeni. (sper ca nu v-ati suparat}



PUSSI multumim pentru noul capitol. de la gemeni pentru gemene


Ade 30 s RARES + DARIUS si CAIUS




AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Dragelor, sa va poarte noroc celor in focuri acest capitol!
Iaca am aparut, am vazut ca am fost strigata si mi-am facut timp sa scriu!

Kla, felicitari si aici! ma bucur tare mult pt tine! Doamne-ajuta sa fie totul bine!
Magduta, imi pare rau! nu renunta, iti spun si eu care am fost in aceeasi situatie cu tine!
Crisis, ma bucur ca ai rezultate bune! sa iasa pereche cum vrei tu la ce-ti va pune nenea Zadori!
Lianoooo, ai de la noi 2 perechi de pumni stransi! Doamne-ajuta!

Noi suntem bine, bebele meu creste ca voinicul din poveste, are aproape 8 kg si 67 cm la aproape 4 luni ( 3luni+ 3 sapt). A fost frumos in germania, finuta noastra proaspata e o dulce, da;' tot al meu e mai dragalas si mai cuminte!
Filipu a fost racit, asa ca m-am cam invartit pe langa el, am fost cam mult singura ziua si nu prea am mai apucat sa fac si altele. De atatea alea se pare ca am un nou episod depresiv...ma cam ingrijoreaza...acum sunt in momentul ala ok, dar nu stiu niciodata cand ma apuca! acum caut psihoterapeut, ca se pare ca asta e salvarea; n-am rezolvat-o la timp si a revenit! la naiba, asta e, sper sa scap ca nu-mi place deloc sa fiu sperietoarea casei! toata lumea se poarta cu manusi si mi-am cam panicat sotul...
Gata, va las si va mai scriu cand mai pot!
Aveti grija de voi, multa bafta la toate si sa aud vesti buuunee .. !!!




Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/1351544068/in/set-72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip-poze noi(27 iunie 2007)www.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157601740769804/" target="_blank">Botez Filip
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor! Sa speram ca de data asta chiar va fi un capitol plin cu vesti bune!
Magduta..nici nu am cuvinte sa-ti spun ce rau imi pare... te rog insa daca simti nevoia sa vorbesti cu noi, sa intri sa te descarci, mie mi-a facut tare bine compania fetelor de aici. Tu ziceai ca n-o sa mai intri o vreme, eu ma rog pentru voi sa reusiti sa depasiti acest moment extrem de greu. Si nu te gandi ca a fost singura sansa, nu poti stii ce iti rezerva viata de acum incolo, Dumnezeu e mare, stii ca era si vorba ta. Te pup si te imbratisez cu drag!


Ioana
poze cu animalutele mele poze noi animalutze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Ioana ma bucur ca ai aparut. Un pentru tine.
Andicu sa se faca mare si frumos flacaul. Daca ai probleme cu depresiile fugi la doctor altfel se agraveaza. Sunt asa de parsive chestiile astea. Eu am scapat de ele prin Tai Chi si Qigong.
Pussi ce faceti mai fetelor?
Liana iti tin pumnii sa fie cu noroc.
Pup toate fetele si va urez o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Gabita si eu ma bucur ca ai aparut, ca in ultima vreme n-ai mai intrat pe forum. Am citit ca ai rezolvat din probleme si te hotarasti unde sa mergi mai departe. Mult mult succes iti doresc!
Andicu nu stiu cum e cu depresia post natala (eu stiu alt fel de depresii, din pacate..) dar eu cred ca nu te va tine mult pentru ca ai alaturi familia si pe puiul tau mic. Si ce daca se poarta toti cu manusi, te protejeaza si asta e bine, inseamna ca te si inteleg! Multi pentru tine si bb Filip!
Cris tin pumnii sa creasca frumos toti foliculasii, sa ai ovocite bune bune!
Liana eu iti tin pumnii de azi, stiu ca maine e ziua cea mare! Sa te ajute Dumnezeu!
Si iti multumesc pentru incurajari si vorbele bune!

toate fetele!

Ioana
poze cu animalutele mele poze noi animalutze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Ioana da sa zicem ca au inceput sa se aseze.... Dar anul asta nu il mai prind. Oricum la anul voi avea marea incercare. Sa vad insa cu cine si unde. Am atatea dileme? Oricum va fi in tara, in Bucuresti. Este mai comod si la problemele mele este mai bine sa fiu aici.
Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

IOana , draga mea, am vrut sa-ti scriu mai multe, dar n-am putut! dat fiind si zilele mele proaste, cand am vazut rezultatul tau n-am mai intrat zile intregi pe forum! imi pare tare rau, stii asta, dar nu renunta!!! daca Zadori ti-a zis ca sunt sanse, stie el ce spune! eu tot astept sa ma plimb prin parc cu tine si cu Cornelia , atasate toate la cate un carucior! si multumesc pt vorbele bune!
Multumesc, Gabi ! deja maine am programare la un psihoterapeut!
Iti doresc multa sanatate si sa dea Dumnezeu sa fie cu ockishori urmatoarea incercare!



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/1351544068/in/set-72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip-poze noi(27 iunie 2007)www.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157601740769804/" target="_blank">Botez Filip
Cum crestem noi

Mergi la inceput