tensiune arteriala foarte mare - 2

tensiune arteriala foarte mare - 2 | Autor: natynic

Link direct la acest mesaj

Fetelor, Nikol a nascut o frumusete de Andra Maria de 3350 g, sunt bine amandoua!
Ce sa-i transmit?
Va pup,

naty 12+ cu f probabil

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Eeee, fainaliiii !! Bine ai venit pe lume Andra-Maria !! Multumim, Naty, pentru veste si transmite-i Nikolei multi pupici si urari de refacere rapida si sanatate maxima !! flo]
Si ca o asteptam cit de curind cu povesti despre cum a fost !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Felicitari !!!
Sa-ti traiasca fetita !!!
Te asteptam sa povestesti tot !
Muuulti pupici la voi !



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

Doaaamne ! Chiar aveam emotii pentru ea. Ufff , bine ca e totul OK.

Naty , transmite-i milioane de pupici din partea mea !


24+ cu Sara - Eliza

vacanta 2007
Bebelina din burtica
Cununia civila
Nunta
Am mai crescut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Felicitari Nikol ma bucur ca totul s-a terminat cu bine.Sa va traiasca ! Sa va duca multe bucurii!
Sper si la mine sa fie totul ok,sambata facem cezariana.

Mihaela 37+Theodora Natalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bursucelu spune:

Felicitari Nikol,sa va traiasca fetita si sa va bucurati de ea.Meriti o mie de pentru curajul tau,si te astept cu nerabdare sa ne povestesti cum a fost.Sa sti ca am mare nevoie de sprijinul tau mai ales ca a mai ramas decat 4 saptamani si trebuie sa nasc iar cu tensiunea si stresu nu stau deloc bine. 36 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Naty ,
Multumim mult pt mesaj.

Nikol,
Mii de . Felicitari mamica curajoasa! Sa-ti traiasca mica minune, sa va bucurati de ea, sa va faca fericiti si sa va aminteasca in fiecare clipa de dragostea care va uneste.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Felicitari, Nicole Sa fie sanatoasa micutza

25+
Poze Laura
Puiul nostru drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Fetelor,abia acum am reusit sa-i scriu lui Nikol un mesaj rezumativ cu tot ce i-ati urat voi si mai ales ca o asteptam cu povesti. Ma iertati ca nu reusesc sa fiu la fel de activa dar...mai am 4 zile pana la nunta si sunt ATATEA de facut!!
Gudinde, tinem legatura, ma gasesti oricum prezenta pe forum si la grupul randunicilor de martie-aprilie 2008. Gattasalvaje, sper ca nu mai ai probleme, daca te mai pot ajuta cu ceva, ma gasesti de asemenea. Pup si pe celelalte fete si promit cum am vesti sa vi le dau.

naty 12+ cu f probabil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Naty ,

Sigur ca tinem legatura.

Inca ceva: asa cum o felicitam pe Nikol si tie felicitari si mii de si ca ai reusit sa-i tii sub control tensiunea si uite ca totul a fost bine pana la final

Succes la pregatirile de nunta si iti doresc sa aveti o nunta superba, sa gasiti locuri de parcare, slujba sa nu fie prea lunga, sa nu fie nimeni ragusit in cor , sa te simti bine, sa vina rochia de la Iasi, sa ai parte de poze superbe, de invitati generosi, sa nu ai apartinatori/socrii/invitati mofturosi, sa te simti fericita, implinita si iubita!

Off topic: imi pare rau de "lighioana" cu care te-ai pricopsit si sper sa gasesti Summamedul ca stii cum e cu inlocuitorii astia ... chiar daca substanta activa este aceeasi de multe ori diferentele sunt mult mai mari decat simpla denumire comerciala caci (virgula)conteaza fff mult cum se obtin: procesul de cristalizare, puritatea substantelor, tipul instalatiei etc.

Si pt ca tot suntem la off topic si ai intrebat de celulele stem. Uite alte topicuri despre asta. Poate gasesti aici informatiile pe care le cauti.

celulele stem
celule stem
Recoltarea celulelor stem este posibila in Romania
Recoltare celule stem din placenta la nastere?
colectare celule STEM
celulele stem
Recoltarea de celule stem din cordonul ombilical
celule stem la Cryo-Save

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Felicitari, nikol!!!!!!!!!!!! sa va traiasca bb si sa fiti sanatosi si fericiti si asteptam povestea nasterii!!!!!!!!!!!!!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian (15.08.2007)

Mergi la inceput