FIV138

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Cris tare te-ai grabit cu testul acela...la 7 zile...aici se face testul dupa 14 zile...deci?mai ai de asteptat aproape o saptamina..te pup si ai grija de tine si de bebei


"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rami 73 spune:

Bravoooo KITTO, mi se pare super ok la stimularea de 2 Gonal/zi. Sa ne anunti ce face puiutul. Ti-l baga la 48 ore, ca asa procedeaza ei cand e un singur embrion, cresc sansele in mediul lui natural. Altfel te chemau si duminica, ei vin oricum si atunci.

Mirela, Cris, putina rabdare, fetelor, ca se poate schimba radical situatia. Va tin pumnii !

Marrina, nu stiu sa-ti spun exact, dar imi suna a leziune pe col (am avut si eu in trecut). Dar nu pare cu probleme, ca nu se mentioneaza "zona mozaicala". Oricum, trebuie intrebat medicul.



pozici

"Dream as if you have forever. Live as if you only have today."
James Dean

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

kitta bravooo sa-ti traiasca sufletelul si sa creasca mare la mami in burtic 9 luni...

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

BUNA dimineata fetelor,AZI am fost la ecografie la DR MARINESCU,sunt in ziua 7 de stimulare,dar practic dimineata aveam la activ 6 fiole de GONAL,am endometrul de 9,si pe unicul ovar vre-o 5 foliculi,nu am inteles exact aveau intre 9 si 14,cred ca am inteles bine,asa parca a spus profu,4-5 foliculi.AM fost chemata din nou in ultima zi de tratament marti pe 16pt ziua 11 de stimulare.INTREBARE:credeti ca voi mai dezvolta foliculi pana atunci sau acestia care ii am se vor mai marii,aveti idee?NU STIU DACA sa mai sun pt programare,pt ziua de Marti,sau ma trecut direct in agenda GETA,din moment ce mi-a zis ecograf pe 16 oct,nu stiu daca sa mai sun sau sa ma duc direct Marti? AM o stare de somnolenta ,de nu pot sa mi tin capul de somn,de cand am inceput tratamentul,o fii de la tratament sau cine stie....,va pup pe toate fara exceptie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

va invit la un nou capitol AICI

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldolina spune:

Kitta, pentru embrionas, sa se prinda bine de burtik.
Mirela, Cris, Felicia, Andrada, Kla, Relya, Doris, Nusy, Bubuka, Lorelei, Flori,
Marrina, ti-am scris PM.
Pup toate fetele fara exceptie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

KITTA sa fie embrion de calitate,cum a fost la punctie,ti-au facut anestezie locala sau te-au adormit,si nu ai simtit nk? SI DACA ti au facut anestezie,ai platit in plus,tu ai dat bani dr -ului la punctie,afara de taxa fixa,pt ca vreau sa stiu si eu cum se procedeaza ca nu vreau sa ma fac de ras,cum se procedeaza la punctie iti faci internarea,si cat dureaza pana are loc punctia,te intreb si eu ca a inceput sa mi creasca pulsul si vreau sa stiu cat mai multe sa nu ma duc bata la spital,aa si cat ai mai stat dupa punctie,te au tinut intr-un salon?

Mergi la inceput