Rahova sau apropiere (32)

Rahova sau apropiere (32) | Autor: aissa

Link direct la acest mesaj

Mic indrumar despre cum se deschide un capitol nou:
1.Mergeti pe primul mesaj al unui capitol, cum ar fi asta de fata, apasati butonul "reply with quote" (are o sagetuta verde pe el) de deasupra mesajului, selectati tooot mai putin semnatura celei ce a deschis capitolul respectiv, dati copy si inchideti fereastra respectiva.
2.Apasati butonul "Subiect nou" (partea dreapta sus a pagnii DC) si vi se deschide o fereastra similara postarii de raspuns. Puneti titlul capitolului iar in corpul mesajului dati Paste la ce ati copiat anterior.
Asta e tot!!!

PS: pentru avansati dupa ce deschideti capitolul nou, intrati pe el, copiati link-ul din bara de sus, intrati pe vechiul capitol si dati un mesaj cu acel link ca sa stie lumea unde e capitolul nou.



Capitolul trecut

Rahovistele:
aissa (19.12) mami de Ale (30.09.2004)
anangel-lexi mami de Maria Cornelia(20.09.2006)
anculina
andreap mami de Maria (7.11.2004)
andre_ea (22.01) mami de Tudor (10.08.2005)
alinutzaa (11.04)
cgaby
cristinaT
Dory232002 (12.11) mami de Alexa (20.10.2005)
kris
mama_lui_alin
Miag mami de Roli
MIRCLAU (27.01) mami de Andi (10.09.2005)
miha
miria cristina (17.04) mami de Maria Damiana (05.11.2004)
Monica-Elizabet (29.10) mami de Alex (7.06.2001) si Ruxi(16.12.2004)
Preda-Vicky
ralcat mami de Mihai Cristian (27.10.2005)
turttle
viovio mami de Bianca (22.12.2004)
violeta69 mami de Mihnea (8.06.2000)


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Cristina, , multumim si pt. explicatii si pt. deschiderea noului capitol, voi ce mai faceti?, Ale cum mai e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Fetelor ia bagati un ochi si cititi un subiect peste care am dat acum la generale:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=108032

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Noi suntem ok...eu cam trag de nas azi dar deja e toata lumea la serv bolnava plus ca pregatim niste dosare pt arhivat si sunt toata ziua in hartii, probabil am facut si un pic de alergie.
Cat despre mesaje despre Mc am citit atatea incat pe asta nici nu m-am obosit sa-l studiez...(am primit si eu mailul asta ca toata lumea cred). Parca mai mancam ceva sanatos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

cris , multumim de capitol nou si de explicatii...am sa tin minte
dar cine inchide cap vechi?
Dory, ca-s pline de E-uri si carne slab calitativa...cred...dar ca mai sunt si imputite sau mai stiu eu ce scrie pe-acolo...cred ca mai sunt si rautati...
vio, si eu am facut teme...
au astia un sistem de m-au zapacit...fiecare litera este invatata sub 4 forme...spre ex(a mic de mana, A mare de mana,A mare de tipar A mic de tipar) au altfel de denumiri...am avut din nou placuta surpriza sa vad ca alex stie multe lucruri noi...
mai rau este ca deja a inceput sa pronunte unele litere altfel o este u, R este h doar in unele cazuri...C este S in unele cazuri si tot asa...cred ca o sa fie debusolat


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Noi nu putem inchide capitolele, numai moderatorii asa ca nu e treaba noastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ahaaaa


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

'neata fetelor!!!

Dory,am citit ce scrie.....mi se pare putin cam antireclama,nu stiu de ce.....dar asa cum spune si Monica,parca nu-mi vine sa cred ca pun atatea nenorociri in carne....
ori fi E-uri,uleiluri si alte chimicale,dar de aici pana la carne stricata si .....blehhh,nu mai zic....
oricum noi nu mancam acolo,mai mergem asa o data pe luna sau mai des cand era Monica aici,insa nu facem un obicei din asta...
in plus copii nu se omoara cu mancarea cat se omoara dupa jucariile lor....
eu nu cred ca se poate asa ceva,sunt totusi conrolati,se fac analize de laborator....nu cred ca-s de capul lor,ca doar nu suntem in jungla....
parerea mea....
se exagereaza si se cauta sa se faca din tantar armasar!!!!

Monica,ei, aici o sa fie o rpoblema cu pronuntia...dar copii au o capacitatea extraordinara de a se adapta,asa ca nu-ti face probleme....
se va obisnui repede,ca-i baiat destept!

aseara i-am dat lui Mihnea stiloul meu,pe care-l aveam din liceu si i-am spus mai demult ca asta e un stilou destept ca a facut si liceul si facultatea!
si a fost tare incantat de el,zicea ca are un stilou norocos si nu m-a lasat pana nu i-am mai dat de scris ....
zicea "uite cum scrie de frumos,e super......asta da stilou norocos!!!"
asa ca avem stilou,vrem sa scriem acum.....
si sa stiti ca a scris chiar f bine,artist il fac....ca stie sa faca liniutze frumoase
ce efect puternic are asupra psihicului chestia asta.....imi amintes ca si eu am fost f incantata cand mi-a data taica-meu stiloul lui...credeam ca e destept(stiloul) si eram tare mandra de mine(numai ca mi la- furat ceva mai tarziu )....

deci,daca vreti ca copii sa scrie si sa fie copii destepti dati-le stiloul vostru norocos!!!! nu aveti stilou norocos,inventati unul



Vio,mamica de viitor "avionar"
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna dimineata
ce faceti?
noi aseara am ajuns pe la budimex dupa ce fimiu se plangea ca il doare urechea si initial am crezut ca zice doar asa dar s-a adeverit a fi adevarat si are un inceput de otita asa ca am trecut pe antibiotic.....offf
despre mc ce sa zic nici eu nu cred asa ceva,dar oricum noi mancam rar acolo si cred ca nu o sa murim din asta
va pupic si intru mai tarziu
O ZI BUNA!!!!!

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Am citit si eu despre Mc, dar ajungem asa de rar pe-acolo incat nu-mi fac griji.
Mirclau, insanatosire grabnica baietelului. Bine ca ati luat-o din pripa.
Aissa, insanatosire grabnica si tie.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

multumim LEXI ai promis niste poze de la ziua mariei,dar de fapt eu vorbesc care nu am fost in stare sa le pun pe ale mele dar sunt asa de aglomerata,offf sper sa le pun si eu cat de curand cand oi fi mai libera


MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput