Dr Catalin Haiduc

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Eseea

au fost cam de aceeasi parere toti, Iosup imi bagase cateva " cuisoare" dar pe care le-a "scos" Pop. Pop imi bagase si el cateva cuie mici dar le-a scos Haiduc, cu firea lui super calma si optimista.



Eseea, eu am patit oarecum asemanator - in sensul in care Steriu mi-a bagat - din pacate nu cuisoare ci un cui mare - pe care mi l-a scos Iosup si cu care Haiduc a fost de acord. Asta la morfo II asa ca, la morfo III i-am spus cu toata sinceritatea lui Haiduc ca eu la Steriu nu ma mai duc si ca sper sa nu se supere. A zis ca e ok.... Ce mai, are un super stil, abia astept sa vad cum va fi la nastere


monis 32
acum si cu poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Buna!

Sunt graviduta in 36 de sapt si o sa nasc cu Dr Haiduc. Mi-a lasat o impresie foarte buna, mai ales ca a inteles ca situatia materiala nu imi permite sa ma duc la Steriu sau sa ma duc la Medical City, si astfel mi-a urmarit sarcina la spital, iar ecografiile morfo le-am facut gratis cu trimitere si adev de salariat. Altul ar fi zis : Du-te la altcineva. Saptamana viitoare trebuie sa ma duc la el pentru eco si consultatie. Desi am un fibrom de 6 cm mi-a zis ca nu trebuie sa ma ingrijorez, am facut si varicela in saptamana 24, dar m-a linistit spunindu-mi ca la 24 de saptamani nu mai poate afecta bebele.Super!Sunt incantata de el si multumesc Eseea pentru tot ce mi-ai zis despre el.
Nastere usoara tuturor si sa aveti incredere in dr. Haiduc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

continuam .........aici :

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143019

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput