Caut bona la Timisoara

Caut bona la Timisoara | Autor: Zsibrak

Link direct la acest mesaj

Fetelor,
poate ma ajutati cu o problema. Am un baietel de 4 luni si as avea nevoie de cineva care sa ma ajute de 1-2 ori pe saptamana. Bunicii stau departe, sotul meu pleaca frecvent din cauza locului de munca, asadar ma descurc greu singura cu Aron si cu treburile casei. As avea nevoie de cineva care sa iubeasca copilul si sa aiba rabdare cu el. Ar fi bine daca ar fi vorbitoare de limba maghiara, dar nu este obligatoriu.
Multumesc.

Zsibi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

In ce zona?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zsibrak spune:

Zona Soarelui.
Poti sa-mi recomanzi pe cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Am avut o bona care venea la mine din Zona Soarelui, o studenta tare de treaba. Acum e tehnician dentar, dar o intreb pe ea daca cunoaste pe cineva. Am sa te anunt cand aflu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zsibrak spune:

Ar fi super, multumesc Ela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Am vorbit cu fata, zice ca nu stie pe nimeni dar se intereseaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

imi cer scuze ca navalesc aici cu o intrebare dar poate aveti idee, tare m-ar ajuta.
care sunt preturile pt. bone in timisoara, m-ar ajuta citeva exemple daca stiti.
multumesc mult!

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Mie mi-a cerut 3.500.000 pentru 5 ore pe zi. Am auzit ca se plateste si mai mult, nu stiu exact... Bona noastra a fost foarte draguta, baiatul meu a iubit-o si o iubeste foarte mult, asa ca i-am mai oferit cate-o atentie din cand in cand pe langa bani. Depinde si ce are de facut. Eu i-am cerut doar sa-mi supravegheze copilul.
Am auzit de-o familie de medici care dadeau 8.000.000 pe luna pt 9 ore, dar femeia facea totul, inclusiv mancare pt toata familia. Nu stiu acum care mai sunt preturile, s-ar putea sa nu fiu nici eu foarte bine informata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ela, multumesc mult. deocamdata sunt acasa cu cel mic dar ma gindeam ca, in caz de nevoie...
pe el il voi duce la cresa dar doar la anul, prin primavara, mai vedem totusi.

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2478 spune:

poate te pot ajuta eu cateva ore pe saptamana daca doresti ,,,,sunt somera de curand si am si eu un baietel de 7 ani care e in clasa1 daca vrei sa vorbim iti las e mailul meu -------diana2478@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lored@n@ spune:

Buna ziua doamna Zsibrak mai cautati bona?eu am 17 ani stau in cearda rosie si imi plac copii.Daca doriti as putea avea eu grija de copilul dumneavoastra.sunt o fata responsabila si constincioasa.

Mergi la inceput