Cafea cu aroma de femei-4

Cafea cu aroma de femei-4 | Autor: wonderful

Link direct la acest mesaj

Fetele,eu cred ca ma retrag,asa ca v-am creat alt spatiu de desfasurare.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

noapte buna W.!

mami de Matei Stefan 12.03.2007

poze cu matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Acum am reusit acum sa intru dar cred ca nu mai este nimeni pe aici.Asa ca va urez noapte buna la toata lumea.



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Noapte buna!
Prima care intra sa faca cafeaua

Aida - mama de pisica mica.


nov2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

doamni feresti ,dar voua nu numai ca va lipsessc tigle ,va lipseste intreg acoperisul ,ati dechis alta cafinea,aveti grija sa nu va ia astia ca deschideti multe subecte cu cafeli.


a ,la pagina 19 ,sebastian v-a scris un mesaj ,va traduc:
ca sunteti niste mamae denaturate care nu stiti decit sa stai la cafeli si birfe...si ca mami a lui nu face asta


fetili baiatul meu a dat un cap la un colt de la mobila de bucatarie ca am crezut ca-i ramin creierasi acolo,acum stau cu ochii pe el ,ca a plins si a adormit desi nu vroiam sa adoarma

va pup si va doresc un wkend fericit.

cafea beti cu ce vreti voi.

monica mami de print

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Fetelor, dragelor, am intrat sa va spun un weekend minunat, cu relaxare, cu tot ce va doriti
De asemenea, Wendy, La multi ani! de Sf Marie

eu am gasit un buchet mare de trandafiri de o culoare superba, oraj spre rosu, ca hasbandul lucreaza de dupa amiaza si a vrut sa imi faca o surpriza.

Vad ca ne prospera cafeneaua.

excelenta ideea cu datele de nastere, super, cu toate ca mi-a inghetat inima cand am vazut ca sunt cea mai batrana, ma rog am fost pentru o perioada pana m-a salvat Wonderful

n-am mai intrat pentru ca la servici e nebunie, cu inceputul anului universitar, studentii boboci sunt plimbati prin toata universitatea, sa cunoasca toate serviciile oferite si:
in cladirea noastra isi are biroul si presedintele universitatii, plus serviciile de consiliere, plus serviciile financiare pentru ei, so
fiecare grupa are tricouri de aceeasi culoare, au steag si strigat de lupta
vin in cladire care are birourile pe laterala, pe centru sunt scarile, iar acoperisul e de sticla, si pe scari li se face prezentarea, la microfon, iar ei se prezinta

si asa dragelor, zi de zi cate 10 grupe, incat te fac sa ii gonesti ca pe gaste. Se aude din birou si incurci tase, incurci cifre, mai apare cate un ametit care nu vede ca pe usa scrie Office of Research si intreaba unde e toaleta

uffff
va pup, si sper sa va vad luni


Doamne'ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

LA MULTI ANI WONDERFUL DAR SI ALTE MARII SI MARIOARE CARE-SI SERBEAZA ASTAZI ZIUA ONOMASTICA! MULTA SANATATE SI IMPLINIRI!!!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

rebiana pusesi ceasu' sa sune sa fi tu prima???? macar ai facut mai multa cafea???

LA MULTI ANI W.!!!! SA NE TRAIESTI SI SA AI PARTE DE TOT CE E MAI BUNA, ADICA NUMA' DE CAIMAC!!!

mami de Matei Stefan 12.03.2007

poze cu matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

WONDERFUL multa sanatate si imliniri!

maru multa sanatate si tot ce iti doresti!

Aida - mama de pisica mica.


nov2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

e si ziua lu' maru????


LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mami de Matei Stefan 12.03.2007

poze cu matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Ioana "ceasul" meu e Luca... el imi da trezirea la 6 sau 7 dimineata. Acum l-am culcat si am trecut sa-mi beau "guritza de cafea" alaturi de voi! Si pentru ca am putina treaba intru mai tarziu sa vad ce mai faceti!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

Mergi la inceput