Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Lectii si know how on line, Sport

Cum pot sa scriu intr-un PDF?

Subiect nou  Raspunde  Versiune imprimanta
Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator Pagina: din 2

Jasmine
Jasmine
membru de baza

Donator desprecopii.com

Romania
bucuresti
(BUCURESTI)

5165 Mesaje
60 Prieten(i)

Trimis la - 07/09/2007 :  18:07:53 Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj Trimite Jasmine un Mesaj Privat  Reply with Quote

Cum pot sa scriu intr-un PDF?

Am primit pe mail un formular pe care trebuie sa-l completez cu datele personale si sa-l trimit inapoi,tot pe mail.

Formularul cu pricina e in format PDF si nu stiu cum as putea sa scriu in el,ca sa-mi completez datele personale.

Ma poate ajuta cineva?

Multumesc.
      (0 aproba) (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator
CristinaT
CristinaT
guest

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.com
 Romania, bucurestiBUCURESTI
5108 Mesaje
6 Prieten(i)
Trimis la: - 07/09/2007 :  21:00:04 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite CristinaT un Mesaj Privat  Reply with Quote
Pdf-ul il transformi in word, completezi si apoi il transformi la loc in PDF.

7 ani si ...

De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

membru veteran marius

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator pentru SaraDonator proiect ursici
 Romania, oradeaBIHOR
18949 Mesaje
28 Prieten(i)
Trimis la: - 07/09/2007 :  21:20:31 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat  Reply with Quote
Nu va iesi bine.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007 /Serbarea Ioanei
Pagina legislativa
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
louisea
louisea
sukkermus

Donator desprecopii.com
 Denmark
4088 Mesaje
8 Prieten(i)
Trimis la: - 07/09/2007 :  22:21:50 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite louisea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu stiam ca tre sa ai un program pt asta, program pt care platesti

membru veteran marius

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator pentru SaraDonator proiect ursici
 Romania, oradeaBIHOR
18949 Mesaje
28 Prieten(i)
Trimis la: - 07/09/2007 :  23:13:53 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat  Reply with Quote
Da asa este, dar nu asta era intrebarea.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Pagina legislativa
louisea
louisea
sukkermus

Donator desprecopii.com
 Denmark
4088 Mesaje
8 Prieten(i)
Trimis la: - 07/09/2007 :  23:27:41 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite louisea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Da care era intrebarea?
daca-i aia care cred eu.. raspunsul meu e: cumpara-ti programul
sau evt. gaseste pe cineva care-l are si va completa pt tine formularul si ti-l va trimite inapoi pe mail

membru veteran marius

Romania, oradeaBIHOR
18949 Mesaje
28 Prieten(i)
Trimis la: - 07/09/2007 :  23:51:53 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marius Adauga semn de carte la raspuns Trimite marius un Mesaj Privat  Reply with Quote
Nu merge bine nici cu programul mentionat. Asta am spus eu. Presupun ca are elemente grafice care la conversia in MsWord ies aiurea sau deloc. Asa incat nu cred ca va iesi nimic palpabil.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Pagina legislativa
Annie80
Annie80
Naughty*purrr*Kitty

Australia,
2401 Mesaje
8 Prieten(i)
Trimis la: - 08/09/2007 :  08:38:40 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Annie80 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Abobe Acrobatul ....spune cand deschizi documentul daca acolo sunt forme interactive.

sau poate poti sal printezi si scrii la mana, sau sa ti-l trimita iar cu permisiunea de a edita in el!

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
CristinaT
CristinaT
guest

5108 Mesaje
6 Prieten(i)
Trimis la: - 08/09/2007 :  09:04:23 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite CristinaT un Mesaj Privat  Reply with Quote
quote:
Originally posted by louisea

Eu stiam ca tre sa ai un program pt asta, program pt care platesti

Adobe Acrobat ultima versiune cred.

7 ani si ...

CristinaT
CristinaT
guest

5108 Mesaje
6 Prieten(i)
Trimis la: - 08/09/2007 :  09:05:27 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite CristinaT un Mesaj Privat  Reply with Quote
A... si mai sunt si programe free pe net, cauta pe google "pdf to doc free" si o sa-ti desfaca doar 5 pagini.

7 ani si ...

Editat de - CristinaT on 08/09/2007 09:06:05
louisea
louisea
sukkermus

Donator desprecopii.com
 Denmark
4088 Mesaje
8 Prieten(i)
Trimis la: - 08/09/2007 :  10:24:45 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite louisea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Marius - Eu n-am zis de nici un program care face conversia in Word, eu mentionam un alt program, si nu stiu de unde ai dedus tu ca e vb de ala Oricum si ala se gaseste cu plata dar stiu ca poti si sa-l incerci gratis vre-o 10 documente daca-mi aduc aminte bine, da la transformare documentele ies aiurea..

Cristina esti sigura ca in ultimul se poate scrie?
Eu am 8-ul si m-am tot holbat daca nu e vre-un boton da n-am gasit
Pagina: din 2 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect nou  Raspunde la subiect
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com