Maternitatea Giulesti (II)

Maternitatea Giulesti (II) | Autor: Roxana Claudia

Link direct la acest mesaj

Dragi mamicute, am deschis un nou capitol menit impartasirii experientelor la Maternitatea Giulesti, pentru a fi de folos celor ce au nevoie...

Roxana 15 sapt si Catalin (5 iunie 2006)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Roxana cred ca ar fi util de adaugat linkul catre Capitolul 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Buna treaba Guidinde...

Roxana 15 sapt si Catalin (5 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Roxana pupam mamiq si burtiq

Fetelor incerc sa aflu si eu niste informatii pt o prietena despre dr. Celus Tarpan. Stiti cumva el este medic la Giulesti sau are acolo doar nasterile.
Orice informatie este bine venita
Multumiri speciale lui addinel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Buna fetelor!

Am si eu o rugaminte la voi: imi puteti spune la care CMU o pot gasi pe dr. Cezara Bucur?

Multumesc!

A venit Bebica!!!

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Kalosalina - dr Bucur nu mai lucreaza la CMU. O gasesti la cabinetul particular al dansei. Cel mai bine este sa suni acolo pt programare (daca ai nevoie de nr de tel, etc, te ajut) sau sa te duci la Giulesti (lunea este de garda).

Roxana 15 sapt si Catalin (5 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

quote:
Originally posted by Roxana Claudia

Kalosalina - dr Bucur nu mai lucreaza la CMU. O gasesti la cabinetul particular al dansei. Cel mai bine este sa suni acolo pt programare (daca ai nevoie de nr de tel, etc, te ajut) sau sa te duci la Giulesti (lunea este de garda).

Roxana 15 sapt si Catalin (5 iunie 2006)




Multumesc mult de raspuns Roxana!
Dc luni e de garda as prefera sa merg la spital, ca sa nu mai astept dupa programare. Unde o gasesc in spital? De pe la ce ora este acolo?


A venit Bebica!!!

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

quote:
Originally posted by gudinde

Roxana pupam mamiq si burtiq

Fetelor incerc sa aflu si eu niste informatii pt o prietena despre dr. Celus Tarpan. Stiti cumva el este medic la Giulesti sau are acolo doar nasterile.
Orice informatie este bine venita
Multumiri speciale lui addinel


Este un medic omenos fara fitze, atent si grijuliu cu pacientele, nu-mi venea sa cred cand il vedeam ca el suna pacientele de pe telefonul propriu si le intreba pe unde sunt ca le asteapta la parterul spitalului, cand altele stateam cuminti la coada sa intram la consultatie la alti medici, sau alergam noi dupa medici. Am citit si pe un alt site numai pareri bune despre el de la pacientele lui.

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Roxie,

Multumesc mult pt informatie. Am sa-i transmit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor vreau si eu sa va intreb daca stiti ceva de dr.Arash?
Este un medic tanar si venit nou la Giulesti ,eu o sa nasc cu el si eram curioasa daca stie cineva ceva de el.

anca 31+

Maria
poze

AMR 9 saptamani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BBPuck spune:

Germina, scuze pentu raspunsul atat de intarziat, dar intru foarte rar pe net, din motive de Matei:).
Dr. Ion a plecat in concediu pe 22 iulie.


BBPuck
Matei are 6 saptamani!

Mergi la inceput