Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou (3)

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou (3) | Autor: Witchie

Link direct la acest mesaj


nota administratorului:

am primit toate actele cerute de regulamentul nostru.
Iti multumesc pentru intelegere si iti doresc succes in campania pentru fiul tau.


partea a doua

----
ma numesc bita doina,as dori sa vorbesc despre problema lui CLAUDIU Daniel,cu voi,trebuie sa reusesc prin orice mijloace prin oricine vrea sa ne ajute .deschide-ti linkul: http://www.dan.starclub.ro/ si veti vedea despre ce e vorba.daca doriti sa discutam despre asta va astept cu idei noi,sugestii,caci eu am scris in multe locuri,televiziuni,presa,dar pana acum nimic concret.



Informatii dupa interventia din China
http://www.nrrfr.com/english_nr.asp?newsid=1228&bt=Spinal%20Cord%20Injury

bita doina
********************************************************************
Va multumim fetelor pentru sufletul vostru MARE !!!..va scriu mai jos si sper din suflet sa ma iertati daca cumva am omis pe cineva..astept sa fiu trasa de maneca..
laura69slik
orchid
megbeng
agelica g
blakpanterro
Liana30
Gabitza1977
ionella3003
dana e
Miramar
rodicasoian
angelapriboi
impreuna
andora
CRISMIR
Danelutza
Dana ch
gabrielle74
Bianca B
Menna
diadaniela
OtiliaV
Yosaria
laura72
roza_roza
luminita
loredana
ioana tzuchi

AVEM INCREDERE IN VOI !!!!

CU VOI VOM DEVENI INVINGATORI !!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Continuati va rog.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Witchie, iti multumesc mult, eu nu stiam cum se deschide capitol nou.O sa punem aici pagina noua , cand va fi gata, in cateva zile.Deocamdata am luat hotararea ca maine sa plec la Bucuresti sa lupt pentru acele aparate de care depinde atat de mult recuperarea lui Dan.Am vorbit cu doamna de la Motomed si incearca sa ne dea in folosinta pentru testare un aparat dar trebuie sa ma initieze cum s lucrez cu el.Iar eu incerc sa vad cum as putea sa il cumpar in rate.Nu stiu deocamdata ce voi face.Eu lupt , caci altfel ce se va alege de copilul meu????DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

si eu,,ca multe alte fete inimoase de aici lupt alaturi de voi..veti reusii pana la urma!!asculta la mine..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Astazi trebuia sa merg la Bucuresti , dar doamna care se ocupa cu vanzarea de aparate de recuperare mi-a telefonat si mi-a spus ca sa vin maine caci astazi este plecata din Bucuresti.O sa incerc sa vad daca se pot cumpara in rate si cum pot sa fac.
DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Buna DOINA, cum sunteti? cum e Dan?
Succes maxim maine la Bucuresti !
Te rog sa imi confirmi dupa ce te intorci de la Bucuresti daca ajung la tine banii pusi azi la banca. Nu e cine stie ce, insa sunt din tot sufletul si iti urez sa reusesti sa obtii ce doresti de la discutia de maine!

Va doresc sanatate multa si putere si mai multa!

edit: nici un stress, cand ai timp...


Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Multumim Mariaa!Sper sa reusesc sa ii conving ...daca se poate sa cumpar in rate verticalizatorul.Sper...si dupa ce ma intorc,vineri seara caci mai am drumuri de facut, incerc ...pe unde vad cu ochii...iti spun.

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mariaa, o sa merg azi la banca , caci am gasit dimineata mesaj pe telefon sa merg joi pentru a vedea aparatele,oare de ce ma tot amana asa???DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Doina, bucura-te ca te primeste...de regula te primeste foarte greu pentru astefel de solicitati ( tu stii cel mai bine...)
Bun si maine...inca o zi in plus nu conteaza...moteaza-te sa fii convingatoare si sigura pe tine (asa cum te stim aici)
Bafta multa!



Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mariaa, ma primeste caci ea m-a chemat!Ne cunoastem cat de cat .Eu m-am inarmat cu rabdare , caci am destula, convingatoare sunt,deci vom reusi!!!Acum merg la banca, caci am mai avut ceva de facut la mapa cu actele pe care le iau cu mine, de fiecare data verific de doua ori sa nu uit ceva.Dupa ce ma intorc iti confirm.
DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mariaa, am fost la banca, banii de la tine au ajuns in cont!!!!Iti multumesc din suflet pentru ajutor!!!De fapt sunt singurii bani din cont la lei !!!Cu ajutorul celor care vor vrea sa ofere o sansa lui Dan vom reusi!!!!Stiu caci sunt multi cei care cred in sansa lui Dan!!!Tineretea lui va invinge boala, credinta in Dumnezeu ii va da puterea , iar ajutorul oamenilor speranta !!!!DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

sunt singurii insa vor mai fi si altii !!!
sunt sigura ca fetelor vor fi alaturi de tine, de voi, cum au fost si pana acum !!!

Putere multa si succes maine !!!

Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput