dr.NOVAK TIBOR

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

alina iti multumesc mult pentru raspuns mi-ai fost de mare ajutor.Eu am foarte mare incredere in dr. dar e bine sa mai auzi si alte pareri bune
iti multumesc inca o data si felicitari pentru fetita voastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris26 spune:

ceau mamici

ma bate si pe mine gandu sa merg la sezeged.imi puteti spune la
ce spital lucreaza dr novak ?
ati optat si ptr un doctor din orasul vostru sau ati fost doar la szeged ?
apropos,e mai mult ptr cezariana sau si nasture naturala ?
inca nu sunt gravi,dar incet incet ne pregatim

va puup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aknalb spune:

Intamplator si eu caut pe Dr. Tibor Novak. Stiu doar ca lucreaza la maternitatea din Szeged. In rest are cabinet altundeva, are nr. de telefon?

Ma puteti va rog ajuta cu aceste informatii?

Multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanamaria45 spune:

Daca nu puteti ramane insarcinata sau ati pierdut sarcina, mergeti in Ungaria - la Szged la Dr. ginecolog Novak Tibor, telefon 0036209188806 face toate analizele de la A - Z .Prezinta garantie maxima ( este de origine din Arad ).
Din Arad exista un domn care face legatura cu masina, se numeste Cristian, este foarte serios face curse saptamanale la Szged. Am fost si noi cu dansii, telefon 0 7 4 0 2 5 2 8 5 3 . Mult succes !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Buna!

Si eu am avut pb in sarcina si m-am interesat de dr de la Szeget. Din fericire nu m-au afectat prea tare fizic si in final am avut o bebita sanatoasa. Am primit acest nr de tel si asigurarea ca dr e super de treaba. In Ungaria se face cezariana doar daca se impune.

Ioanamaria eu cred ca ar fi bine sa trimiti nr de tel pe privat. Eu asa am facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana29 spune:

As dori sa merg si eu la dr. Novak. Este adevarat ca stie romaneste? Va rog frumos imi puteti da adresa unde il gasesc in Szeged? Va multumesc

Mergi la inceput