complex rezidential primavara

complex rezidential primavara | Autor: unboticutz

Link direct la acest mesaj

stie cineva ceva de el?
oferta e tentanta dar ma intereseaza daca are bube..
multumesc


---------------------------------------
common sense is not really so common

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LORE33 spune:

La prima vedere totul pare ok . Se construieste foarte rapid , ceea ce din punctul meu de vedere este ok . Noi am cumparat un apartament acolo dupa ce am fost pacaliti de cei de la Edenia { www.edenia.ro }care nici pana acum nu s-au apucat de blocurile 3 si 4 . Mi-a placut ca au iesit pe piata dupa ce s-au ridicat destul de mult constructiile nu au vandut vorbe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Nu am auzit de Primavara si ma mir ca sunt cam la curent cu toate si ma pasioneaza domeniul. Noi asteptam sa platim rata a doua la NOOR, www.noor.ro. Blocul esta aproape-aproape gata (de ridicat la rosu), urmeaza finisarea si acum e transha a doua de cca 50 mii. A treia o vom plati la iarna cand va fi gata finisat si la mutare un rest mai mic in primavara.
Abia astept sa ne alegem finisajele....sper sa fie o gama larga de faiantza, gresie, parchet, poate si mobilier de baie din care sa ne alegem ce ne place.
Vreau si eu link-ul pt Primavara.

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Dezvolta , te rog pe unde e, ca ne intereseaza si pe noi.
Merci mult!

quote:
Initial creeata de unboticutz

stie cineva ceva de el?
oferta e tentanta dar ma intereseaza daca are bube..
multumesc


---------------------------------------
common sense is not really so common



Doamne cu puterea Ta, ajuta-i micutei Diana sa se faca bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

ma bate gandul sa renunt pentru ca mi se par neseriosi. am sunat, stabilit o intalnire si pana am ajuns acolo au crescut preturile . astept acu de o saptamana cotele pentru garsoniere (nu stiu decat suprafata, habar n-am cum sunt impartite) si vad ca nu se sinchisesc. pretul se stabileste in euro si se plateste in lei; daca atunci cursul e mai mare o sa platesc la cursul respectiv, daca e mai mic platesc la un alt curs (care o sa apara in contract). ai 3 modele de faianta/parchet si nici alea nu sunt disponibile. de fapt ei nu au habar de nicio finisare pentru ca nu s-au incheiat contractele. si tot asa..am multe semne de intrebare si cred ca ma tin deoparte. o sa caut o garsoniera obisnuita.

ca locatie sunt pe prelungirea ghencea nr 100 (la fabrica de paine primavara).

---------------------------------------
common sense is not really so common

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iael spune:

Sunt multi antrprenori care vand doar iluzii , strang ceva bani din avansul incasat de la asa zisii " beneficiari " si apoi dispar .

Mergi la inceput