Hai la inca o cafea

Hai la inca o cafea | Autor: wonderful

Link direct la acest mesaj

N-am mai pus nr. cap. ca i-am pierdut urma.Oricum e proaspat rasnita si miroase trasnet!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

iau eu pe fuga o inghititura. am terminat gulasul, a venit sotu' si ne punem pe faurit planuri.
revin!

mami de Matei Stefan 12.03.2007

poze cu matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

planuri? ce fel de planuri?

Doamne'ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Mamaaaa fetelor acum va bagati si la voodoo.Ce mai stiti sa faceti mai iesit din comun?

Printesa mea s-a bagat la somn cu tati.



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Mi-am hranit pushtiu'... acum doarme putin, desi la cum se desfasurau pregatirile pt masa lui (am ars de 2 ori legumele!) ziceam ca ramane nemancat!

Care va sa zica ne reprofilam... pe voo-doo! Buuuun! Da' care ne invata? Prindem repede!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei!
Poze, Varsta lui Luca

Rebiana poate insemna asta dar si asta sau chiar www.bicoshops.de/ShopsAngebote.asp?frmPageNo=15&frmListSize=10&f_IDTyp=5&f_Typ=Trekking-/Tourenbike&frmIDLink=&frmMarke=&frmIDKGS=&frmKGSName=" target="_blank">asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Ne intalnim toate la B,can-tr-un pelerinaj,si o catam pe Maman Omidaaaaa.Mai traieste?Numa' eu tre' sa vin cu idei!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Da' cum, e plin ziarul de anunturile ei.

Vrei sa-nvatati voo-doo? Incepeti cu o papusa de carpa si infigeti ace in ea. Lectia urmatoare - maine.

Aiurea zi azi. Colac peste pupaza sunt rupta de oboseala, daca n-am dormit mai deloc noaptea trecuta...

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by Adina Iulia

Da' cum, e plin ziarul de anunturile ei.

Vrei sa-nvatati voo-doo? Incepeti cu o papusa de carpa si infigeti ace in ea. Lectia urmatoare - maine.

Aiurea zi azi. Colac peste pupaza sunt rupta de oboseala, daca n-am dormit mai deloc noaptea trecuta...

Adina + Olivia 04.03.2004


Pai pernute de ace avea bunica,Dzeu s-o odihneasca,iar eu la cat cos,mi-ajunge 1,hai fie,2.Deci cand cos =voodoo;de asta ma simt nasol cand tin un ac in mana.Abia astept lesson no 2.V-am zis io ca nu-i greu.
Si tie ti-a mers numa' aiurea toata ziua?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:



Pai vad ca stii, ce-ti mai trebe lectii? Daaa, ne-ntalnim sa punem in practica ce stim. Clubul vrajitoarelor in pijama - ia sa va prezentati toate la Bucuresti sa facem un demo.

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

OK.Dar cu chilotii rupti in ca sa vedem cine voodooieste mai bine!Eu ma abtin,ca s-ar putea sa vi-i cos de....
Stai ca mai am o nelamurire:cand ma roaga al meu sa-i cos un bunghi la camesha si m-apuca tremuratul,tot de la voodoo?Ce chestie,eu credeam ca-i de la nervi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

va pupicesc cafengoaicelor ,am treaba revin mai tirliu, ca de cind la mine rasare soarele la voi apune.

monica mami de print

Mergi la inceput