Vreau sa scap de o canapea

Vreau sa scap de o canapea | Autor: felicia74

Link direct la acest mesaj

In curand imi schimb canapeaua. Stiti cumva cat ma costa sa vina o maisna de la Urban s-o ia?
PS: canapeaua deja nu mai poate fi folosita, n-o pot da nici macar de pomana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Procedura care zic io ca trebuie sa dea roade
- afli cand vin gunoierii pe saptamana
- pandesti masina gunoierilor
- cobori si discuti cu ei - le oferi niste bani ca sa-ti care canapeaua sau intrebi ce alta solutie exista daca nu o vor pe prima.

Mie asta-mi trece prin cap. Asa as face.


Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Sau pandeste niste tigani si vb sa vina sa o ia. Eu asa am facut

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Cu tiganii rezolvi cat ai zice peste! Si nici nu stai sa te milogesti de cei de la REBU (unii sunt f tafnosi) si nici nu le mai dai nimic. Nu e civilizat, dar e practic. Asta e!

briza_marii
www.flickr.com/photos/10784363@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Da, si vecinii mi-au zis ca sa vb cu tiganii Abia ii astept
Multumesc ptr raspunsuri!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsLara spune:

Dar ai grija sa lasi canapeaua la usa...sa nu le placa la tine si sa mai vina si alta data!

Mergi la inceput