Cazare Eforie Nord din 20-27 august ? - gasesc ?

Cazare Eforie Nord din 20-27 august ? - gasesc ? | Autor: sanziana72

Link direct la acest mesaj

O prietena pleaca la mare la Eforie Nord din 20 in 27 august si as vrea sa le trimit si pe mama cu fiica-mea plus cumnata si nepotelul.

Stie cineva unde as putea gasi o cazare rezonabila in perioada respectiva ? E vorba de 2 adulti (mama si cumnata) plus 2 copii de 3 ani. Deci ar incapea toti intr-o camera. Si le-ar trebui si o demi-pensiune probabil, dar nu e obligatoriu ca se pot descurca si fara.

Pe internet am gasit doar hoteluri, dar scumpe sau pentru ca nu coincide perioada.

Stie cineva o pensiune sau o vila sau o gazda ca lumea ? Preferabil e sa fie cu baie singuri, nu sa o imparta cu altii. Cu 2 copii la mare tot timpul gasesti ceva de facut in baie.

Sanziana & Marina (03/10/2004)Cand s-a nascut Marina... Varsta Marinei


"We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Gasesti la alegere , la "locul faptei " ,cu conditia sa nu fie vineri sau sambata ziua in care cauti .Sunt fel si fel de oferte .

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

As vrea sa rezerv dinainte. Ca nu prea poti cu 2 copii sa te apuci sa cauti si nici sa nu stii peste ce dai.

Sanziana & Marina (03/10/2004)Cand s-a nascut Marina... Varsta Marinei


"We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Din ce am mai citit pe diverse forumuri ,firma care se ocupa cu cazarea in eforie "Soft ...." nu mai stiu cum este extrem de neserioasa ,iar ofertele de cazare ,cel putin in Eforie nord sunt foarte multe .Noi mergem de cca 4 ani ,intotdeauna fara rezervare si nu ne-a luat in nici un an mai mult de o ora sa gasim ceva convenabil .Bineinteles ,noi mg cu masina ,caci altfel ,sa te apuci sa cauti cazare cu bagajele dupa tine nu e prea placut .
Acum fiecare face cum crede .
Bafta !

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Eforie nord
zanazorilor
Dintre cei care ati fost anul asta la eforie, se ofera cineva sa ne lumineze si pe noi cu privire la statiune? E curat, e liniste, cum mai e plaja? Am inteles ca furtuna de acum cateva zile a cam devastat plaja si faleza....dar sper sa se rezolve ca acus ajungem si noi acolo.

Multumesc

cosmi1975
tot eu iti raspund am fost acum 2 saptamani , ear statiunea noastra preferata dar e ...varza acum , ami ales dupa ce am fost 2 saptamani la neptun
eforie?...lume ca la balamuc, plaja ingramadita, tigani la greu care vand de toate, muzica non stop...acu depinde de ce asteptari ainoua ni s a luat de ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zanazorilor spune:

Nasol..macar vreme buna sa fie!Va povestesc si eu cand ma intorc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Zanazorilor, cand te intorci ? Ca incep sa am emotii. Sper sa se mai fi aranjat putin lucrurile.

Sanziana & Marina (03/10/2004)Cand s-a nascut Marina... Varsta Marinei


"We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Obelix spune:

Eu am gasit anul acesta cazare in eforie nord la preturi accesibile prin www.eforienordcazare.ro
Eforie Nord este statiunea perfecta pentru copii, plaja este curata si apa nu este adanca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Si acest subiect e "mort" de 4 ani si te gasii tu sa-l aduci la lumina.

Aici e Diaspora nu Vacante, calatorii si altele...

Mergi la inceput