Rog sugestii de cazare in statiunile de pe Litoral

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Club Fati este situat in nordul statiunii, imediat dupa hotelul Rex.
Este compus din Hotelul Mercur si Hotelul Minerva.
Are spatii verzi mari , terenuri de sport si loc de joaca pt. copii, piscina.
Mancarea e foarte buna, camerele sunt dotate cu aer conditionat si frigider.
La ei regimul all inclusiv contine: cele 3 mese in regim de bufet suedez:
- mic dejun cu:cafea, ciocolata calda,ceai, suc,compot,iaurt, cereale ou fiert, omleta,branza si 3 feluri de sunca presata, parizer, etc.
- pranz:supa(un singur fel), aperitive de genul:dovlecel pane, salata de vinete, diverse salate de legume cu sau fara carne, fel principal(4-5 tipuri)friptura, musaca, paste, legume ,etc , prajituri si fructe. Vin alb,rosu si apa.
- seara: aperitive si fel principal plus vin si apa, inghetata

-intrarea la piscina, terenuri de sport este gratuita, sezlonguri si umbrele gratuite pe plaja.

Au un spatiul de joaca micut,ingradit, si in afara de acela mai au leagane si 2-3 casute micute de lemn in spatiul verde dintre cele 2 hoteluri.Mie mi-a placut si faptul ca sunt pomi si copii se pot juca la umbra.
Ca o bila neagra as spune ca mobilierul era vechi.Mie asta nu mi-a placut.
Cand am fost noi un hotel era ocupat cu turisti francezi si unul cu turisti romani.Am vazut ca aveau si animatori dar erau francezi si desfasurau diverse activitati cu turistii francezi.
Pe noi ne-a costat un bilet de 5 nopti, 2 persoane 15 milioane in regim all inclusive.In perioada 06 - 11 iulie.Am vazut ca aveau si turisti cu regim obisnuit dar mie mi se pare mult mai bun regimul asta.
Noi am fost si anul trecut aici.Fata de anul trecut acum au pus aer conditionat si l-au facut all inclusive.
Am pus aici cateva poze sa va faceti o idee cat de libera e plaja si cam cum arata camera.
http://www.flickr.com/photos/10022662@N07/sets/72157601056975062/with/805178611/




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

alexuta2005, multumim de informatii.Ce varsta are fetita ta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

alexuta2005, ai o minune de copil, sa-ti traiasca, acum am reusit sa vad pozele, mai ai si altele in care sa putem vedea mai bine camera?Din cate am vazut eu in cele 2 poze(in care se vede camera), din punctul meu de vedere este destul de ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns credocred spune:

Alexuta, vreau sa te rog daca ai un numar de telefon de la Fati Club de France. Am tot incercat...pe net si la 931 si...nimic. Multumesc. O vara placuta tuturor....

Credo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Multumesc Dory!Ma bucur ca ti-au placut pozele.
Alexia are 1 an si 10 luni.
Din pacate nu am prea multe poze.Am mai pus doua poze din alta camera unde Alexia se juca cu prietena ei.Are mobila vopsita pe albastru.Sunt in albumul de la mare de anul acesta.
Credo am un pliant de la hotel.Uite nr. de tel:
0241.831.348
0241.831.252



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

alexuta2005, merci pt nr. de tel.
Of topic: cred ca ne-am intalnit pe la piticodromul de sept-oct 2005, daca nu ma inseala memoria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Dory, chiar asa e!Esti piticodroama de-a mea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns timna spune:

http://mamaia.forum2u.org/
Intra pe lincul de mai sus si vezi daca iti place locatia ,probabil in septembrie preturile sunt mai mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:



Mergi la inceput