Hai Buzau... Buzau...Buzau!!! (13)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Dana !

A reusit mama in dimineata asta sa-i recolteze pishu direct in borcanel si duce tati acum proba pentru urocultura! Doamne ajuta!

Oricum noi avem rezervare la munte, la Moieciu incepand de asta seara! Sper sa fie bine!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Cami, bravo! bravo! bravo!
E super la Moeciu.
Sper din suflet sa aveti niste zile MI-NU-NA-TE!



Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)
www.dropshots.com/danae" target="_blank">Alte poze si filmulete
www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006
www.nazdravani.ro" target="_blank">NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica oana spune:

Of,mai Cami,iar aveti probleme?Sanatate multa si concediu placut va doresc!
Dana,au aparut trenuletele in oferta de la Metro.Of,dar e in jur de 28 ron bucata,iar in gentuta pe care am cumparat-o intra vreo 25-30 de bucati.Cu 110 ron cat am mai dat pe gentuta,dau faliment.Eu am crezut ca trenuletele sunt incluse si am descoperit acasa ca nu sunt.Iar baiatul vrea musai trenulete,viseaza trenulete...O taraste pe mama la gara in fiecare zi sa vorbeasca cu Tomas,cu Emily si cu Gordon.Saraca mama!
Va pup pe toate si va doresc o zi buna!

Oana,mamica de Robertzel
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Oana .
Si Luca a trecut printr-o asemenea etapa . Acum e fan FULGER.
Ileana iti poate povesti mai multe .
Oricum, din cate-mi amintesc si Ileana a dat muuuult pe trenuletele Thomas.


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)
www.dropshots.com/danae" target="_blank">Alte poze si filmulete
www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006
www.nazdravani.ro" target="_blank">NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns midasnu spune:

Buna fetele, ma primiti si pe mine in grup? Eu sunt o proaspata graviduta, imi recomandati va rog un doctor ginecolog din Buzau care v-a multumit? Eu deemult am fost la Dr. Suteu si nu mai vreau.....

Mersi, va pupic!

Elena 6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Buna Elena, felicitari pt. sarcina!
Un medic EXCELENT, din toate punctele de vedere: Dr. Serbanoiu.

Pupici tuturor buzoiencelor.

Cristina, mami de Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns midasnu spune:

Buna din nou, te rog frumos si o adresa, imi suna cunoscut numele, dar nu stiu unde are cabinetul.
Multumesc frumos.



Elena 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Neatza tuturor!

Ne-am intors si noi de la munte si vreau sa va zis ca a fost suuuper! Am fost ma Moeciu si ne-am plimbarit putin prin zona - Bran, Rasnov, Cheile Gradistei! Poze va pun mai pe seara!
Daria a fost ok, s-a simtit bine si noi la fel !

Elena, eu iti recomand 1 medic ginecolog suuper bun (amu' nu vreau sa se supere Cristina pe mine) - e vorba de Dr. Paun, la care am fost eu si e un super om! Mai e si Dr. Constantinescu, si aici Dana iti poate da detalii.
Deasemenea mai este o dr-ita mai tinerica, dar nu stiu daca a fost cineva la ea pana acum; e vorba de Dr. Stanciu de la Policlinica Militara care a lucrat si la Sp. Militar din Bucuresti si multa lume e foarte multumita de ea. Eu vreau sa ajung la ea cat de curand pentru o a 2-a opinie referitoare la o cervicita.
Eu iti urez sarcina usoara si sper sa mai intri pe la noi sa ne mai povestesti despre "voi"!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

'neatza! si-o

Elena, bine ai venit! Si sarcina usoara!
Despre medici... Am fost la dr. Constantinescu, n-am fost pe aceeasi lungime de unda. Am fost la dr. Serbanoiu ptr o eco, mi sa parut ok, dar nu te baza pe ce spun eu, ca o singura intalnire nu e relevanta. Am fost la dr. Stanciu (Gratiela parca?! Cami, asa e?) mi s=a parut ok, fina mea a nascut cu ea. Eu merg la un dr. din Bucuresti, spitalul Militar, de vreo 7 ani cred, iar dr. Stanciu a fost rezidenta dansului, ne-am mai intalnit de cateva ori cat era acolo. Mi s=a parut ok de fiecare data.

Fetelor, de azi m-am mutat la biroul meu, nu mai tin locul nimanui la serivici. Acu tre sa ma prind care e treaba mea Din pacate am un calc obosit rau care nu ma lasa sa postez pe forum, nush de ce. Pot sa citesc, pot sa scriu, dar cand sa postez nu mai vrea. Asa ca nu dispar, va citesc din umbra

Ieri am fost la nunta, a fost frumusel, ne-am simtit bine, am dansat, am mancat, io am beut mai putin, ca am condus azi noapte spre casa... Cred ca am luat un radar, dar nu sunt sigura, acu astept sa vad dc primesc amenda acasa sau nu

Copiii mei sunt ok, saptamana asta suntem in petreceri Tati s-a obisnuit cu ei acasa, ei s-au obisnuit cu tati. Ilincai i-au iesit 2 masele, dar a sarit peste incisivii laterali si sus si jos, e anapoda rau

Gata, dispar la treaba mea.

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)
O poveste fara titlu... Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns midasnu spune:

Mersi fetele, eu ma gandeam daca nu-i problema daca-i schimb, sa nu zica unul ca nu's ce tratament gresit mi-a dat celalalt, ca sunt probleme si trebuiau vazute din luna X etc. De-asta ma gandeam sa ma axez pe unul, dar daca nu sunt probleme (intre medici) eu ma duc si la mai multi pana il gasesc pe cel potrivit!

Oricum mersi de sfaturi, toate sunt bine-venite!
va pupic

Elena 6+

Mergi la inceput