Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Hai Buzau... Buzau...Buzau!!! (13)

Subiect nou  Raspunde  Versiune imprimanta
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator Pagina: din 18

camelia_daniela
Mami de Spiridush Jucaush

Romania, buzauBUZAU
4418 Mesaje
2 Prieten(i)
Trimis la: - 23/08/2007 :  10:00:14 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicamelia_daniela Adauga semn de carte la raspuns Trimite camelia_daniela un Mesaj Privat  Reply with Quote
Dana !

A reusit mama in dimineata asta sa-i recolteze pishu direct in borcanel si duce tati acum proba pentru urocultura! Doamne ajuta!

Oricum noi avem rezervare la munte, la Moieciu incepand de asta seara! Sper sa fie bine!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
dana_ene
dana_ene
Balanta (dez)echilibrata

Donator desprecopii.com
 Romania, buzauBUZAU
5395 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 23/08/2007 :  10:11:50 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite dana_ene un Mesaj Privat  Reply with Quote
Cami, bravo! bravo! bravo!
E super la Moeciu.
Sper din suflet sa aveti niste zile MI-NU-NA-TE!

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

mamica oana
membru incepator

Romania, buzau
414 Mesaje
13 Prieten(i)
Trimis la: - 23/08/2007 :  10:30:03 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mamica oana un Mesaj Privat  Reply with Quote
Of,mai Cami,iar aveti probleme?Sanatate multa si concediu placut va doresc!
Dana,au aparut trenuletele in oferta de la Metro.Of,dar e in jur de 28 ron bucata,iar in gentuta pe care am cumparat-o intra vreo 25-30 de bucati.Cu 110 ron cat am mai dat pe gentuta,dau faliment.Eu am crezut ca trenuletele sunt incluse si am descoperit acasa ca nu sunt.Iar baiatul vrea musai trenulete,viseaza trenulete...O taraste pe mama la gara in fiecare zi sa vorbeasca cu Tomas,cu Emily si cu Gordon.Saraca mama!
Va pup pe toate si va doresc o zi buna!

Oana,mamica de Robertzel
poze
dana_ene
dana_ene
Balanta (dez)echilibrata

Donator desprecopii.com
 Romania, buzauBUZAU
5395 Mesaje
1 Prieten(i)
Trimis la: - 23/08/2007 :  10:47:42 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite dana_ene un Mesaj Privat  Reply with Quote
Oana .
Si Luca a trecut printr-o asemenea etapa . Acum e fan FULGER.
Ileana iti poate povesti mai multe .
Oricum, din cate-mi amintesc si Ileana a dat muuuult pe trenuletele Thomas.

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003
midasnu
midasnu
membru junior

Romania, buzauBUZAU
528 Mesaje
16 Prieten(i)
Trimis la: - 24/08/2007 :  11:23:44 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite midasnu un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna fetele, ma primiti si pe mine in grup? Eu sunt o proaspata graviduta, imi recomandati va rog un doctor ginecolog din Buzau care v-a multumit? Eu deemult am fost la Dr. Suteu si nu mai vreau.....

Mersi, va pupic!

Elena 6

asteryaro
Happy mum

Donator desprecopii.com
 Romania, buzauBUZAU
4411 Mesaje
14 Prieten(i)
Trimis la: - 25/08/2007 :  13:27:30 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiasteryaro Adauga semn de carte la raspuns Trimite asteryaro un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna Elena, felicitari pt. sarcina!
Un medic EXCELENT, din toate punctele de vedere: Dr. Serbanoiu.

Pupici tuturor buzoiencelor.

Cristina, mami de Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro
midasnu
midasnu
membru junior

Romania, buzauBUZAU
528 Mesaje
16 Prieten(i)
Trimis la: - 26/08/2007 :  14:21:19 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite midasnu un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna din nou, te rog frumos si o adresa, imi suna cunoscut numele, dar nu stiu unde are cabinetul.
Multumesc frumos.

Elena 6+

camelia_daniela
Mami de Spiridush Jucaush

Romania, buzauBUZAU
4418 Mesaje
2 Prieten(i)
Trimis la: - 27/08/2007 :  09:13:03 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicamelia_daniela Adauga semn de carte la raspuns Trimite camelia_daniela un Mesaj Privat  Reply with Quote
Neatza tuturor!

Ne-am intors si noi de la munte si vreau sa va zis ca a fost suuuper! Am fost ma Moeciu si ne-am plimbarit putin prin zona - Bran, Rasnov, Cheile Gradistei! Poze va pun mai pe seara!
Daria a fost ok, s-a simtit bine si noi la fel !

Elena, eu iti recomand 1 medic ginecolog suuper bun (amu' nu vreau sa se supere Cristina pe mine) - e vorba de Dr. Paun, la care am fost eu si e un super om! Mai e si Dr. Constantinescu, si aici Dana iti poate da detalii.
Deasemenea mai este o dr-ita mai tinerica, dar nu stiu daca a fost cineva la ea pana acum; e vorba de Dr. Stanciu de la Policlinica Militara care a lucrat si la Sp. Militar din Bucuresti si multa lume e foarte multumita de ea. Eu vreau sa ajung la ea cat de curand pentru o a 2-a opinie referitoare la o cervicita.
Eu iti urez sarcina usoara si sper sa mai intri pe la noi sa ne mai povestesti despre "voi"!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit
adameasca
adameasca
mama lu' Luk si a Ilincai

Romania, buzauBUZAU
4534 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 27/08/2007 :  09:31:09 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui adameasca  Trimite mesaj yahoo luiadameasca Adauga semn de carte la raspuns Trimite adameasca un Mesaj Privat  Reply with Quote
'neatza! si-o

Elena, bine ai venit! Si sarcina usoara!
Despre medici... Am fost la dr. Constantinescu, n-am fost pe aceeasi lungime de unda. Am fost la dr. Serbanoiu ptr o eco, mi sa parut ok, dar nu te baza pe ce spun eu, ca o singura intalnire nu e relevanta. Am fost la dr. Stanciu (Gratiela parca?! Cami, asa e?) mi s=a parut ok, fina mea a nascut cu ea. Eu merg la un dr. din Bucuresti, spitalul Militar, de vreo 7 ani cred, iar dr. Stanciu a fost rezidenta dansului, ne-am mai intalnit de cateva ori cat era acolo. Mi s=a parut ok de fiecare data.

Fetelor, de azi m-am mutat la biroul meu, nu mai tin locul nimanui la serivici. Acu tre sa ma prind care e treaba mea Din pacate am un calc obosit rau care nu ma lasa sa postez pe forum, nush de ce. Pot sa citesc, pot sa scriu, dar cand sa postez nu mai vrea. Asa ca nu dispar, va citesc din umbra

Ieri am fost la nunta, a fost frumusel, ne-am simtit bine, am dansat, am mancat, io am beut mai putin, ca am condus azi noapte spre casa... Cred ca am luat un radar, dar nu sunt sigura, acu astept sa vad dc primesc amenda acasa sau nu

Copiii mei sunt ok, saptamana asta suntem in petreceri Tati s-a obisnuit cu ei acasa, ei s-au obisnuit cu tati. Ilincai i-au iesit 2 masele, dar a sarit peste incisivii laterali si sus si jos, e anapoda rau

Gata, dispar la treaba mea.

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)
O poveste fara titlu... Luca

midasnu
midasnu
membru junior

Romania, buzauBUZAU
528 Mesaje
16 Prieten(i)
Trimis la: - 27/08/2007 :  11:16:34 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite midasnu un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mersi fetele, eu ma gandeam daca nu-i problema daca-i schimb, sa nu zica unul ca nu's ce tratament gresit mi-a dat celalalt, ca sunt probleme si trebuiau vazute din luna X etc. De-asta ma gandeam sa ma axez pe unul, dar daca nu sunt probleme (intre medici) eu ma duc si la mai multi pana il gasesc pe cel potrivit!

Oricum mersi de sfaturi, toate sunt bine-venite!
va pupic

Elena 6+
Pagina: din 18 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect nou  Raspunde la subiect
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com