Casnicute sexy ( 129 )

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

mikiriki cred ca esti tu mai curioasa... glumesc, dar eu vreau doar sa stiu ca e bine! cu toate problemele astea care au fost si sper sa dispare si sa-mi vad comoara in brate sanatoasa !
daca nu va dearanjez am si niste intrebari cred ca unele dintre voi au ceva experienta ....va rog, sa-mi raspundeti, nu vreau sa va plictisesc...dar...
Voi credeti ca bb simt caldura ? sau ei simt ca noi ne sufocam de cald si le transmite starea de asta ...saracutii...eu una asa cred... spre exemplu ieri am fost la cumparaturi.. pe langa faptul ca nu am gasit nimic...am avut o stare foare rea de oboseala, nervi si , cred ca de la caldura, nu eram nici umflata, nici burticul incordat, ci doar niste impinsaturi si intepaturi prin burtici...credeti ca era bb? ii transmiteam starea?...
oare asa se simte cand se misca ?dar asa de tare?
Azi -noapte nu am dormit toata noptea ca lumea..transpiram si mi-era o sete incontinuu...ma trezeam din ora in ora sa merg la baie si sa beau apa...si am mai simtit ca nu puteam sa dorm in anumite pozitii..caci ma intepa sau imi dadea impinsaturi ca un fel de jena, sau ca o durere..cum imi schimbam pozitia inceta...
imi puteti spune:Era bb?
azi dimineata tb sa merg sa-mi fac analizele si asa ce m-ai aveam niste intepaturi jos dar simtam ca si cum ar fi in uter jos..si aveam o frica... credeam ca sunt tot contractii caci eu inca nu am reusit sa aflu cum sunt aceste contractii...doar ca nu erau regulate ..erau niste intepaturi si atat...
de frica mi-am propus sa nu mai merg nicaieri azi ca si asa m-am obosit destul ieri si voi merge maine...
si am decis sa ma odihnesc si decand stau linistita si nu ma mai gandesc aiurea, vad ca s-au linistit apele...nu mai e nimic...
e totul ok, sau bb se face simtit?



Stefania20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine....
Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna fetelor!Dan doarme acum ca i-au facut inca o punctie cu celule la 15.30.Dana ne-a facut o surpriza....a luat la facultate la cineto-terapie cu 9.90, cu bursa , la stat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dan mai are o singura punctie cu celule de facut si gata.Ne-au intrebat daca dupa ce termina nu vrem sa plecam mai devreme de 7 august, asta e pe banii nostri, caci sa schimbi, data la avion costa.Maine o sa sun sa vad daca se poate si cat costa, apoi sa vad ce poate face sotul meu.
Cum o mai fi acasa?sa ne linistim putin si apoi recuperare!!!!!!!!!
Va pup!!!!!!!!!!!!!!!merg sa stau cu Dan , cat doarme!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

gagici!
daaa, am inceput munca e cald, e naspa...
doina, pt dana! deja a primit raspunsul? pai restul probelor... multa bafta lui dan! oare nu e mai bine sa stati pina'n augus? dupa cite ne-ai spus tu lucreaza f mult acolo...acupunctura, bioenergie, gimnastica multa. orice hotarire luati


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

fetelooor! unde sunteti?
noi abia dupa ora 19 putem iesi afara. este f f f cald.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna sexoaselor,
Doina felicitari Danei si pentru facultate si pentru bursa
ma bucur ca si punctia de azi a iest bine Doamne ajuta si in continuare...de schimbat biletul la avion costa cam 100 de euro de bilet...asa a fost la noi(probabil depinde si de val lui)
alina nasol ca ai terminat asa repede co
georgi, multam de cafelutza si rece a fost buna
stefania, gabitza burticile
eu am avut trebushca toata dimineata, am gatit, am facut curat, aspirat si frecat prin baie si bucatarie, am hranit puiutii si am fost cu ei pe-afara, abia acum m-am mai linistit si am intrat sa vad ce mai faceti...am mai avut niste tentative de deschis pc-ul dar din lipsa de timp am abandonat
va pup pe toate, voi pe unde sunteti?

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare!

Doina felicitari pentru Dana!Ai o fata desteapta!
Ma bucur mult ca e ok Dan si ca a trecut cu bine si de punctia aceasta!Mai putin si a scapat.....apoi recuperarea....Doamne ajuta!

Si eu am mai avut o tentativa de postat azi dar n-am rezistat in fata calc. de cald......murim de cald!
In rest...nimic nou....ne pregatim de plecare.....
Noapte somnoroasa si racoroasa sexoaselor!!!!

Eu
www.pufymic.info/thumbnails-37.html" target="_blank">Gandacii
Chestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

eu tocmai am terminat de framantat niste cornulete din acelea moi si pufoase, mi-era pofta ca nu mai facusem de muuult timp..asa ca in cel mult 2 ore va astept cu cornulete fierbinti si vin roshu(am pe toate gusturile m-am aprovizionat ca stiu ca lui miki nu-i place din acela dulce)
ioana, somn usor...iti pastrez unul pentru maine la cafelutza

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Monica dar nu te-ai topit de cald framantand?
Abia astept cornuletul ala rezervat mie maine dimineata!(fara cafea ca nu beau)

Eu
www.pufymic.info/thumbnails-37.html" target="_blank">Gandacii
Chestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

nuuuu...mie mi-e bine
prima tava-i deja gata
poftiti fetelor


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Doina felicitari Danei. Va pup
Monicutza prezenta la cornuri si vin

Miki

Mergi la inceput