Scoli generale Bucuresti- TOP pe sectoare

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Eu am o fetita care termina clasa a IV-a la Scoala 307.

Daca e cineva interesat va recomand cu multa caldura pe Dna Stanica. O femeie si un dascal de mare calitate. Am foist extraordinar de multmumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Multumim mult brianamica pentru informatii. Desi nu sunt interesata de scoala 307, as fi atat de fericita daca mai multe mame ar face recomandari si am putea si noi cele care incercam sa ne descurcam in aceasta jungla sa alegem in final o scoala si un invatator/ invatatoare pentru puii nostri.

Cornelia si taurasul Rares Costin (22.04.2002)
Fotografii
Grecia2008

www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Ema!

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamile spune:

Va rog daca poate cineva sa-mi dea ceva informatii despre scoala 178 din cartierul Pajura!!! daca aveti prieteni, daca cunoasteti o invatatoare care incepe cu o noua grupa din anul 2009 va rog sa-mi raspundeti .


va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mussette spune:

Chiar nu are nimeni detalii despre invatatoarele care vor lua clasa I in 2009 la scoala 56?

multumesc
mussette

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana spune:

Da Mussete, se pare ca nimeni nu stie detalii despre scoala 56. Si eu astept demult ceva recomandari, dar nimeni nu mi-a spus nimic. Voi incerca si alte cai de comunicare. daca aflu ceva, iti transmit.


Diana mamica de Alin si Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

As avea si eu nevoie de ceva recomandari la scoala 117 sau alta scoala din Militari, zona Lujerului/Veteranilor.

Multumesc mult!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Buna fetele,
Sunt noua pe forum, dar ma regasesc in problemele voastre. Noi maine ne ducem sa ne inscriem la scoala 309 de la Gorjului. Stie cineva ceva despre scoala? Eu am ales-o pt ca soacra mea cunoaste doua invatatoare acolo - dar nici un nu o va prelua pe fata mea - si in plus am vazut ca e renovata si ingrijita. Stiu ca nu sunt niste criterii tocmai inteligente, dar nu am de unde sa culeg mai multe informatii. Cum o fi nororcul.

Daca viata nu ne va ucide, vom fi nemuritori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Gata. Azi ne-am inscris la scoala. Am scapat de o grija, am mai trecut un hop. In 15 septembrie ne asteapta scoala cu bratele deschise. Printzesa e fericita nevoie-mare, nu mai are rabdare.
Stiti ceva despre doamna invatatoare Bi#355;#259; Raluca de la scoala 309 de pe Moinesti?. Daca da ma ajutati si pe mine cu informatiii? Ea ne-a fost recomanadata de doamna secretara, cre a fost foarte draguta de altfel, fara sa fim "atenti" cu ea.
fetele si "vichend placut". Sper sa ne vedem luni, daca nu ma da sefa afara ca nu mai fac nimic la serviciu.

Daca viata nu ne va ucide, vom fi nemuritori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petruta spune:

Buna, tuturor !
Trebuie sa luam o decizie cat mai repede pentru inscrierea la scoala, asa ca , daca se poate, ceva informatii despre scoala 129 - Elena Farago , sector 4 Bucuresti, invatatoare , semi-internat etc sunt binevenite.
Multumesc.

Petruta & bb Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkibaciu spune:

Are cineva informatii despre scolile din Voluntari, Ilfov? In caz afirmativ ce recomandare aveti, care ar fi aceea cu cele mai bune rezultate? multumiri anticipate

Mergi la inceput