Gravidutze si Mamici de Cluj (5)

Gravidutze si Mamici de Cluj (5) | Autor: asiza

Link direct la acest mesaj

Bine ati venit!



Spor la taclale!

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Am vazut ca povesteati de tarife...mai spun o data...la nastere normala eu am auzit de urmatoarele tarife: 100 EUR medic, 100 Ron moasa, 100/150 Ron anestezist...Mie mi se pare mult 500 Ron la medic pentru o nastere naturala...de fapt, cu cat ii obisnuim...la atat vor avea si pretentii...

Fetelor, va pupacesc si va doresc sa nu suferiti prea tare de caldura!

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Buna seara fetelor. V-as ruga sa-mi spune-ti si mie unde gasesc un eco 3D si un dr. bun. Vin in Ro. si sapt. viitoare vreau sa merg la Cluj pt. eco. Si imi trebuie cumva o programare sau ma ia in ziua in care merg ?
Multumesc mult si sarcini usoare va doresc.

Noi 2 singurei

Cum creste pisoiul nostru 12+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

buna dimineata ! ma duc sa papic ceva ca bebit se invarte de foame in burti
pove mai incolo
pupici la burtici
Meli38+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

neata fetele,

asiza ,nu ar fi bine sa salvezi pe prima pagina capitolele incheiate ,sa se poata citi din urma ,cine vrea.

am vazut pe sfarsite o emisiune la b1,vorbea un nutritionist sau nus ce era despre cat de importanta este hidratarea pe perioada sarcinii,asa ca "burtici" beti multe lichide si pt vitaminizare mancati multe fructe sunt de 100 ori mai bune decat orice vitanime de pein farmacii.

gabriela77,in Manastur la Medstar vii la control maine?poate ne vedem ,stau in zona si trec zilnic pe acolo .

ne pregatim de iesit afara ,pe la umbra!

SOSO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Buna dimineata! Ce caldura fetelor!!! Incep sa ma simt un pic mai bine dar inca nu m-am refacut complet! Doctorita mi-e zis sa imi iau concediu medical si sa stau in pat saptamana asta insa am cam mult de lucru la servici! Sper sa fie bine!



OanaAlina

http://bd.lilypie.com/mBK7p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

vai ce cald poate fi afara si nici ora 10 nu-i. pana am udat curtea, curgea apa pe mine.
Nico, Ramonella- veniti azi la gimnastica? unde ati disparut?
mioara- ce mai face bebit? inca nu a dat semne ca ar vrea sa iasa?
Soso- plimbare placuta, aveti grija la caldura.
daca aveti timp si chef, mai scrieti-mi ca eu ma plicti pe acasa.
pupici la burtici
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Buna dimineata.
Mie nu-mi raspunde nimeni ?

Noi 2 singurei

Cum creste pisoiul nostru 12+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

irlandeza- este eco 3D in Grogorescu la taietura turcului, loa dl dr. Branda. asa stiu.nu stiu din pacate adresa sau nr. de telefon. si cred ca are si Cruciat la iso x, tot nu stiu adrasa sau numar de telefon. dar cred ca dr. Stamatian are 4D daca te intereseaza. cred ca peste tot merge cu programare. mai stai un pic ca imediat intra fetele si ele stiu mai multe. daca nu, dau eu cateva telefoane si ma interesez.
pupici
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Salutare burtici,

Oana ce probleme ai, esti racita? santate si daca tanti zice repaus fi cumintica si lasa-i pe altii sa presteze!Voi lucrari pe proiecte gen CNCSIS, CEEX??

Grupului de sportive, la Neogym e aer conditionat? Ca eu fara lesin zilele acestea si ma gandesc din iulie sa prestez si eu un pic-daca ma lasa dr.!

Gabriela...ce fain de tine, 2 saptamani si ..vacantza ea mare! Eu am de terminat ceva proiecte, in plus vreau sa-mi definitivez dosarul ptr. conferentiar asa ca -daca sarcina imi permite-voi lucra pana prin septembrie...optimista, nu?

Irlandeza..cabinet iso X,- dr. Cruciat sau Diculescu. se zice ca sunt O.K. amandoi. Tel +40264 599479. Da' trebuie programare. Pana in 1 iulie dr. sunt in vacantza-din cate stiu eu.Succes!

Raluca 23+ si mami de Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Irlandeza, eu sunt la dr. Puscas care este un medic extraordinar insa in luna iulie va fi numai la cabinetul particular. Acolo are un ecograf 2D. La ISO X este un ecograf 3D din cae stiu eu, insa la Gine 1 este un ecograf performant (4D) la dr. Stamatian!
Ramane la alegerea ta!


OanaAlina

http://bd.lilypie.com/mBK7p3.png

Mergi la inceput