Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 48

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

inca nu, d-na cristiana, bunica soniei, spunea ieri ca se va ocupa si de asta si ne va anunta.


quote:
Originally posted by Noe

Oana, pupici multi Sosonicii si cat mai multa sanatate!


fetele, pana la urma, exista un cont pe pay-pal?stiu ca in RO nu se pot primi bani, doar trimite, dar daca deschideti un cont in afara RO, pliz anuntati-ma si pe mine, pentru ca in momentul de fata imi este cel mai usor asa si chiar vreau sa contribui pentru Sonia


Doina, pupici lui Andrei si numai bine!



The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Dianarus asta intentionam sa facem, vrem insa sa-i cumparam un domeniu pentru a ne desfasura mai mult. Dureaza activarea domeniului intre 24 si 48 de ore. O sa structuram pe mai multe pagini totul, am insa nevoie de Kay, am mai spus-o, pentru texte. Kay spune-mi daca te pot suna si cand esti tu mai libera sa te mai intreb cum vrei site-ul etc.

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

fetelor, nu prea cunosc spitalele, stiam ca cel de ingrijire al mamei si copilului se numeste Alfred Rusesscu, voi spuneti Emilia Irza, este acelasi? vreau sa merg in week la oana;

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)

Alessia 10-11 luni
o sansa pentru Sosonica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

rog un moderator sa modifice mesajul meu initial spre a-i fi cat mai favorabil micutei sonia...eu iarasi scriu cu o mana,asta mica vrea numai in brate ...


Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

va scriu cu litere mici...nu am decat o mana disponibila...am vrut sa stiti ca sunt tot mai increzatoare si mai fericita.mai fetelor,nu sunt multe ca voi pe lume.subiectul acesta ar putea fi cel mai bun raspuns la intrebarea:de ce scrieti pe forumul despre copii...aici se intampla lucruri magice...nu exista nimic mai presus de dragostea fata de copii.comportamentul vostru o dovedeste.bravo !meritati toate florile din lume...

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Dianarus, am parcurs toate paginile, nu vad nici un cont in care se poate dona deja, te rog ajuta-ma.

am revazut pozicile cu Sosonica, e o minunatie de fetita, asa dulce si frumoasa! scumpa mica, sa te ajute Dumnezeu sa treci peste suferinta de acum cu bine si sa aduci parintilor numai bucurii. ma rog pentru tine din tot sufletul...



Din chaos, Doamne, am aparut/ Si m-as īntoarce-n chaos...
*********
Rugati-va pentru Diana si Sonia * Alaptatul Help-Line * Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
*********
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Cred ca ar fi bine sa mearga cineva din familie la Ministerul sanatatii, sa faca dosarul ptr tratamenul in strainatate, din ce am citit eu va trebui aprobat de mai multe ministere, departamente...la cum se misca lucrurile la noi in RO, asta poate fi un impediment major.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaalsa spune:

quote:
Originally posted by conchita

Dianarus, am parcurs toate paginile, nu vad nici un cont in care se poate dona deja, te rog ajuta-ma.

am revazut pozicile cu Sosonica, e o minunatie de fetita, asa dulce si frumoasa! scumpa mica, sa te ajute Dumnezeu sa treci peste suferinta de acum cu bine si sa aduci parintilor numai bucurii. ma rog pentru tine din tot sufletul...



Din chaos, Doamne, am aparut/ Si m-as īntoarce-n chaos...
*********
Rugati-va pentru Diana si Sonia * Alaptatul Help-Line * Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
*********
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)





Contul la BCR in RON,este : RO59RNCB0318088189010001, Geambasu Oana,sucursala lacul tei


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inimioara lui Sosonica


Bubulina mishelina

Anamaria lui Iulia (23.03.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

Conchita e in USA, nu poate trimite RON...
Cred ca ar fi de folos si un cont in USD si altul in EURO, pe langa celelalte doua modalitati de plata prin intermediul cardurilor/interentului de care s-a vorbit.
Cu cat sunt mai multe modalitati de a dona, cu atat mai bine.

Kay, pupa Sosonica si din partea noastra!

Florina


quote:
Originally posted by micaalsa

quote:
Originally posted by conchita

Dianarus, am parcurs toate paginile, nu vad nici un cont in care se poate dona deja, te rog ajuta-ma.

am revazut pozicile cu Sosonica, e o minunatie de fetita, asa dulce si frumoasa! scumpa mica, sa te ajute Dumnezeu sa treci peste suferinta de acum cu bine si sa aduci parintilor numai bucurii. ma rog pentru tine din tot sufletul...



Din chaos, Doamne, am aparut/ Si m-as īntoarce-n chaos...
*********
Rugati-va pentru Diana si Sonia * Alaptatul Help-Line * Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
*********
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)





Contul la BCR in RON,este : RO59RNCB0318088189010001, Geambasu Oana,sucursala lacul tei


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inimioara lui Sosonica


Bubulina mishelina

Anamaria lui Iulia (23.03.2006)



www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Florina, fericita de Teodora(27.06.07) siTudor(5 ani)
Teodora, capsunica mea iubita
www.onetruemedia.com/shared?p=2ec9af00903bd34b9e16cb&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a crescut baietelul meu, Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaalsa spune:

Scuze, n-am observat lucrul acesta.
Prin moneybookers n-ar fi o varianta pentru ea?

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inimioara lui Sosonica


Bubulina mishelina

Anamaria lui Iulia (23.03.2006)

Mergi la inceput