Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dany2007 spune:

Ma voi ruga si eu pentru Sonia.

Nu stiu ce se intampla cu dr. Iosub, el ma monitorizat si pe mine la prima sarcina si nu a vazut nici un fel de probleme (desi erau)in cele din urma am pierdut sarcina in 8 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

.
Multa putere parintilor. Si tu micuta Sonia sa te faci bine repede, sa treci peste toate interventiile, sa iti incanti parintii cu rasul cristalin de copil. Doamne ajuta!

Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006)

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina25 spune:

KAY noi ne-am cunoscut pe patul de monitorizari in ziua cand eu am nascut,nicioadata nu as fi putut sa-mi inchipui ca se v-a ajunge aici.
In cazul tau medicii nu au nici o scuza clar au gresit .O greseala care nu prea poate fi iertata.Eu ma rog ptr tine si fetita ta si Doamne Doamne sa va dea putere sa mergeti mai departe si sa ajungeti cu bine acasa.

II DORESC DIN TOT SUFLETUL MULTA SANATATE SONIEI SI MULTA PUTERE SA POATA TRECE PESTE TOATE SI sa ajunga si ea acasa ferici

KAY DUMNEZEU SA TE AIBA IN PAZA PE TINE SI PE FETITA TA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Imi pare tare rau sa aud despre atata suferinta la un copilas atat de mic, cat si la parintii care asteaptau cu nerabdare un sufletel!

Ma gandesc ca daca a facut atatea ecografii are si filmuletele care pot fi re-vizionate de alt medic, in ideea de a vedea daca au fost superficial interpretate sau nu (imi este greu sa cred ca o inimioara plasata pe dreapta-dupa cum am citit la Odiseea de mai-iunie- nu putea fi usor observata)...

Multa sanatate, sper sa fie o problema care sa poata fi usor indreptata, fara repercursiuni asupra vietii micutei.Multa putere parintilor!

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

Imi pare atat de rau pentru kay si micuta ei sosonica. Cand deschid televizorul dimineata si il vad pe sotul ei imi dau lacrimile, pentru ca imi imaginez ce trebuie sa fie in sufletul acestor doi parinti.
kay, ma rog in fiecare zi pentru sanatatea micutei tale! Sper din tot sufletul sa va ajute Dumnezeu sa treceti de aceasta grea incercare si sa reusiti sa va bucurati de o Sosonica sanatoasa si vioaie!

Valentina, mamica lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Kay, multa putere si speranta ca Dzeu va ajuta un suflet mic si cu probleme! Sonia, sa dea DD sa te faci bine si sa treci cu bine aceasta incercare! Ma rog din tot sufletul pentru amandoua.

Rox 29+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

O saracuta de ea,sper sa o ajute Doamne Doamne sa se faca bine.Si sa se bucure parintii de ea.Sosonica sa te faci bine!!!!!!!!
Doamne ajuta!!!!!!!

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel20+ Beatrice Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:

Doamne ajuta un sufletel sa treaca peste aceste obstacole. Nimic nu e mai groaznic decit o mama care sufera pentru puiul ei.
Sosonica lupta si treci peste toate s-o bucuri pe mami.
Cit despre doctori te apuca frica sa te gindesti. Aici nu e vorba de malpraxis?Nu a fost vina dr. ca nu a stiut sa vada sau mai rau nu a pus suflet? Asta le lipseste unor dr. de la noi,sufletul.
Multa putere Kay. Noi ne rugam pentru micuta ta.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Kay, imi pare rau sa aud asemenea vesti....si la cat te-au purtat medicii, chiar si acum la sfarsit de sarcina...ba te opereaza azi, ba maine, ba sapt viitoare....si acum asta....! Intreba cineva daca ai facut triplu test. Nu mai tin minte daca ai facut sau nu, insa la 21 de ani cat ai tu...nici nu cred ca a trebuit, in ideea ca TT se recomanda mai ales mamicilor mai in varsta. Ma rog si eu si Stefy ca Sonia sa se faca bine si sa treaca si ea repede peste aceste incercari. Sonia este o luptatoare la fel ca Daphne! Kay, suntem alaturi de tine!

diana de IANIS STEFAN 14 mai 2007
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Kay, Dumnezeu va face o minune si pentru un sufletelul Soniei!

Alina-Mirela 39+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput