Vacanta in Turcia (2)

Vacanta in Turcia (2) | Autor: madau

Link direct la acest mesaj

Inceputuri: cap.1

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Roxana C scria in alte pagini ca la Bodrum intra soarele dupa munte si nu mai poti face plaja dupaamiaza.Dc iti place tie hotelul intreaba la agentie.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Roxana, si eu tot asa zic daca mergi la UAI nu-ti mai trebuie banuti, decat pentru prostioare-amintiri sau shopping.
Din cate stiu eu Bodrum e cea mai scumpa statiune. Poate gresesc, dar asa am auzit. Oricum nu conteaza atata timp cat mergi la UAI.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Am citit iarasi in urma, dar scria cineva de Kemer ca intra soarele dupa munte dupa amiaza, nu de Bodrum, sau n-am citit eu totul?

Oare Bodrumul sa fie cea mai scumpa statiune? de bine ce ma hotarasem....mai era cineva pe-aici care spunea ca-i nehotarata, dar tin sa-i spun ca eu o intrec, cred-sper ca pana in august sa ma hotarasc.

Ia recomandati-mi voi ceva, deci suntem cu 2 copii (pe cel mic il las acasa, cu mama), si am vrea aproape de plaja, activitati ptr copii, etc,in Turcia, dar sa nu treaca de 1500-1600 euro ptr sfarsitul lui august-bugetul ar fi cam de 2000 si ceva , dar sa am si bani in buzunar ptr una, alta, nu? Si ca mi-am adus aminte, ce inseamna camera standard la hotel de 5*?

Roxana,deCalin(9.11.2006),Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Intr-adevar Bodrum este cea mai scumpa statiune!

Eu am ramas indragostita de Kusadasi,motiv pentru care,daca va fi,tot acolo am sa-mi mai fac cel putin un concediu! insa,deocamdata,asta-i un vis!

Kasi si Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

Roxana, eu am doi copii 5 ani si 11 ani si anul asta am gasit in Antalya Belek un club in care copiii nu platesc pana la 14 ani. Este de 5 stele si UAI. Noi vom plati in jur de 2000 de euro pentru toata familia, adica doi adulti si copiii cu avionul, camera cu vedere la mare. Clubul are si vile si alea sunt mai ieftine deci nu depasesti in niciun caz 2000 euro.

Miki, mami de Andrei (1996) si Luca(2001)
Baietii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serenita spune:

Intr-adevar Tez tour are oferte bune, se pare ca in special de ultim moment, asa ca trebuie urmarit... Noi vom pleca marti, 19.06 printr-o agentie care comercializeaza ofertele Tez tour. Mergem la hotel Porto Bello, 5* AI, in Antalya si am platit cu tot cu taxe de aeroport 860 Euro pentru doua persoane, avem si o fetita de 9 luni, dar ea nu plateste nimic.
As avea unele intrebari pentru fetele care s-au intors. Seara ati avut nevoie de haine mai groase? Sunt in faza de a-mi aranja bagajele si trebuie sa ma hotarasc... Ati avut posibilitatea sa gasiti fier de calcat acolo sau cum ati procedat?
M-ar ajuta mult raspunsurile voastre. Multumesc.
Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Miki, da-mi si mie agentia prin care ai luat tu si clubul respectiv

Roxana,deCalin(9.11.2006),Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

serenita, eu mi-am dus fierul de calcat cu mine. Nu era la hotel iar serviciu era contra cost.
Seara eu eram cand in maieu cand in bluzita. Cea mai groasa a fost cu maneca trei sferturi. Uita-te la mine la poze si te prinzi, poate se vede in fundal si altii. Dar cred ca acum e mai cald pentru ca eu am fost din 01 iunie.
Distractie placuta!

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

Roxana, eu ma duc cu Alibaba tour si clubul e Voyage Select.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

si noi am hotarat sa asteptam ofertele de last minute de ta tez tour.
poate am noroc si prind la Botanik.asta e primul pe lista.
Sorry cu Bodrum. era vba de Iemeler si Kemer ca nu au soare.
NOI MERGEM PE 31.07 SAU URMATOAREA PLECARE.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput