MAMICI DE ITALIA

MAMICI DE ITALIA | Autor: slimatei

Link direct la acest mesaj

Eu am vazut ca suntem destule de pe aici! de ce sa nu ne si unim un pic? m-as bucura sa mi se alature cat mai multe mamici si viitoare mamici! va multumesc mult si va astept!

STEFANIA13+

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

hmm SArcina usoara.... ma bucur k i s.a mishkt neuronu uneia sa faca un subiect numai al nostru .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

mersi mammmi, o iau ca pe un compliment, dar as vrea sa se mai adune mamici... unde sunteti fetelor? eu am vazut ca sunteti multisoare.... va astept

STEFANIA13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

eu mai am putin si nasc....
tu te.ai decis deja unde nasti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

se pare ca suntem numai noi doua e bine si asa decat sa vb singura... nustiu unde am sa nasc unde o vrea Dumnezeu eu as vrea aici! dar avand in vedere ca nu am putut pleca in mai acasa sa-mi dau examenele;nu m-a lasat dr. ca era frica pt. mine sa nu-l pierd si pe asta!
de dat exam tot tb sa le dau si cred ca plec in toamna macaar sa inchei anul! si daca o fi sa nasc pe acolo,ce sa fac, dar eu sper sa fie bine!!!dar si asa nustiu cu ce am sa plec cu masina e exclus din star nu pot sta 10 min . fara sa merg la baie...cu avionul am inteles ca nu e bine cu nustiu ,,forta de gravitatie,,....si nustiu ce sa fac!!!

STEFANIA13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

cat ma ai pana nasti? unde nasti ? stai chiar in roma?eu stau aproape de tivoli!!

STEFANIA13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

vb cu doc tau eu la 16 17 sapt am fost cu avionul si nu am patit nimic acum ....Sper sa fie bine si la tine :) Si am fost si cu mashina in tara chiar dak si eu ziceam k tine tre sa ma duc la baie din 10 in 10 minute m.a ajutat Doamne Doamne si nushu cum nu am avut nevoie :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

BUNA fetelor,sarcini usoare va doresc si tie mamii iti doresc nastere usoara si fara probleme,si copilas sanatos tun.
STEFANIA si eu in octombrie plec acasa cu avionul si atunci voi avea 24 de sapt si dr mia spus ca nu sint probleme doar sa nu intru in 8 luni ca atunci vor fi complicati la vama ca trebuie sa platesti nu stiu ce asigurare,dar in rest daca sarcina decurge normal nu sint probleme sa zbori.
SANATATE VA DORESC SI SARCINI USOARE


Mirela 14+ si speram sa ramina MATTEO
DARUL DE LA DUMNEZEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

multumim la fel mikutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Buna si incintata sa va cunosc,"italiencelor"!

Stefania bravo pt ideea de-a deschide un topic al nostru...
Daca ai o sarcina fara probleme (asa cum iti doresc) poti merge linistita cu avionul in tara pina in sapt 28...

Urez tuturor sarcini cit mai usoare si bebelusi sanatosi tun si frumosi foc!

Picca 27+ cu Matteo


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Mikuta ce nume frumos ai ales pt puiutul tau


Picca 27+ cu Matteo


Mergi la inceput