Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magureanu spune:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu 3 fiole de Gravibinon, va rog din suflet am mare nevoie de ele, ma aude si pe mine cineva ca ma rog mereu sa le gasesc dar ......,raspund la bip 0745878397, sau 0766359266.va multumesc tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelli spune:

Eu am o cutie de lapte Alfare (pentru alergie lapte) valabila pina in 13.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina1982 spune:

avem si noi nevoie de gravibinon .va rugam frumos caci sunt gemeni si deja sunt internata de doua ori la 2 luni de sarcina cu sangerari.va rog frumos daca ma aude cineva.multumesc. nr de tel .0740244648 sau 0741229717 .dati un bip si va sun eu .multumesc din suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina1982 spune:

tot eu .am vazut utrogestan ca este la donatie daca ai putea sa ma ajuti tias ramane datoare ,trebuie sa le iau pe toata perioada sarcinii si mau rupt la bani pan acum numai ca nu sunt din timisoara ci sin iasi pe autobuz sau maxi daca se poate sau posta platesc eu la ridicare . sarumana mult .raman datoare.si alte doamne care nu mai au nevie raman datoare poate ma ajuta si pe mine dumnezeu sa aduc pe lume bebelusii sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Geanina, ai medic de familie, nu? ! Vezi ca utrogestanul este gratuit pentru gravide, cu reteta de la medicul de familie. Nu mai da bani pe el, mergi la medicul de familie! Sarcina usoara.

my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina1982 spune:

mersi eseea nu am stiut caci abia am iesit din spital si nu am ajuns la ea mi leam cumparat acum dar ma duc caci le termin .mersi.gravibinon mai are cineva sa ma ajute si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

gravibionul de la loub_erika nu mai e valabil,l-am scos.rog sa scrieti care donatii nu mai sint valabile ca sa le sterg de pe lista.multumescmamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina1982 spune:

fetelor ajutatima si pe mine.
este adevarat caci medicamentele se dau compensate si gratuite la gravide in functie de ce salar ai
caci mie numi da doctorita utrogestanu gratui caci cica am salar de 7 mil si nici elevitu compensat .de parca eu cu 7 mil am bani de presedinte si-mi permit sami platesc si chirie si intretinere si medicamente
va rog sa-mi dati si mie un raspuns.
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

geanina:ti-am trimis 2 emailuri in care iti scriam cine mai are utrogestan.mamica 2are nevoie de adresa ta sa-ti trimita utrogestanul.si bb yasmi are dar ea mai greu se poate deplasa la posta cu bb mic.ia legatura cu fetele prin PM.multa sanatate.mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina1982 spune:

Din pacate tot incerc sa le trimit la acele fete cate un mesaj aici pe PM dar nu reusesc, la toate imi spune siteul ca aceasta persoana nu poate primi mesaje private. Am sa postez aici adresa mea in caz de .. mai mentionez inca odata ce medicamente ma intereseaza GRAVIBINON SI UTROGESTAN
Si numele sotului meu PINTILEI BOGDAN caci eu nu pot sa ies din casa .. ori sunt in casa ori internata in spital
VA multumesc din suflet pt intelegere si ajutor

Mergi la inceput