Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariastefana spune:

Buna!
Ma poate ajuta cineva cu 5 cutii de Prontogest? Am 18 saptamani de sarcina si fac Prontogest de pe la 11 saptamani.Ar fi trebuit sa fie suficiente cele facute pana acum dar se pare ca se mentine iminenta de avort.Pana acum mi-am facut rost de la o cunostinta din Italia dar nu se mai poate, se elibereaza pe baza de reteta si mu-i mai da medicul...Daca ma poate ajuta cineva astept, va rog, un raspuns.
Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Am de donat o cutie cu 10 seringi pre-umplute de fraxiparine 2850 UI Axa/0,3 ml. [anticoagulant din clasa heparinelor]
Expira: 04.2011

Suprefact injectabil.
Cantitate: o fiola de 5,5 ml
Termen de valabilitate: februarie 2011
Disponibil in Bucuresti.

Cine are nevoie de ele sa imi scrie la musetteFIV@yahoo.com

elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti

"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste" - Paulo Coelho


Infertilitatea este o boala. A avea un copil nu trebuie sa fie un lux

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna are cineva de donat urmatoarele
sargenol
carnil
tonutil
daca aveti datimi va rog un pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gilda_l13 spune:

Buna!
Doresc sa cumpar gluconolactat de calciu si magneziu(injectabil).In Romania nu se mai fabrica de ani de zile si am inteles ca se gaseste in "afara".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Buna,
As vrea sa va rog daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu 20 flacoane antibiotic cefotax 1g,am nevoie urgent,imi vor trebui la cezariana ,trebuie sa nasca la sfarsitul lunii martie,dar nu stiu daca voi rezista pana atunci,deja exista o iminenta de nastere prematura,acest antibiotic il voi combina pt cezariana + infectie urinara cu E.Coli , recidivanta ,care s-a intors pe perioada sarcinii.
Va multumesc mult,astept raspuns.

Mami de Anastasia Marina(14 08 2009) si bb in burtik Adelaida(Adelize) Marisa 32 sapt 1z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Neli_ra

Buna,
As vrea sa va rog daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu 20 flacoane antibiotic cefotax 1g,am nevoie urgent,imi vor trebui la cezariana ,trebuie sa nasca la sfarsitul lunii martie,dar nu stiu daca voi rezista pana atunci,deja exista o iminenta de nastere prematura,acest antibiotic il voi combina pt cezariana + infectie urinara cu E.Coli , recidivanta ,care s-a intors pe perioada sarcinii.
Va multumesc mult,astept raspuns.

Mami de Anastasia Marina(14 08 2009) si bb in burtik Adelaida(Adelize) Marisa 32 sapt 1z


Buna,
Revin cu o modificare,am vorbit cu dr si a zis ca putem merge si pe Cefort,asa ca ,daca cineva are sau poate sa imi faca rost de undeva si mie de antibiotic Cefort injectabil,v-as multumi din suflet si v-as fi profund recunoscatoare.

Mami de Anastasia Marina(14 08 2009) si bb in burtik Adelaida(Adelize) Marisa 32 sapt 1z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Donez Augumentin (amoxicilina 600mg, acid clavulanic 42,9mg), expira mai 2011.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEXA1985 spune:

Donez Acifol 5 mg, expira in decembrie 2011 si supozitoare Uscosin 10 mg , expira in luna 07.2011.Cine doreste sa ma contacteze pe PM .

Mami de ANDREEA LAVINIA 1.10.2010
AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisam102 spune:

Donez o cutie gluconat de calciu 10% 20 fiole de 10ml solutie injectabila. expira 08.2013

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna as, dori eu cutia de glkuconat de calciu. adresa mea este gatea1980@yahoo.com.care este id-ul tau. mersi

Mergi la inceput