Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Am si eu medicamente pe care as vrea sa le dau cuiva care are intr-adevar nevoie de ele.

Zonegran 25mg ( Zonisamid) 4 cutii X 50 buc
Isovorin 7,5mg (acid levofolinic) 1 cutie X 50buc
Temesta 1mg (lorazepam) a cutie X 90buc
Sabrilex ( vigabatrin) 2 cutii X100buc
Keppra tablete 250mg (levetiracetam) 1 cutie X 70buc
Keppra suspensie lichida 100mg/ml (levetiracetam) 1 sticla X 300ml inceputa, din care lipsesc 5-6 ml.

Daca are cineva nevoie de ele sa imi dea PM.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Nu poti sa-mi dai mesaj privat sau un mail?
Iti dau nr.de telefon.


didi si cata
http://www.flickr.com/photos/dia_si_cata/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonadinca spune:

Donez urmatoarele produse:
2 cutii Nan fara lactoza
1 cutie dicoflor (ceva mai bun decat Biotics baby si enterol)
1 cutie multicentrum baby (multivitamine, fara gust fara miros care se dizolva in lapte)



Norica si Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

caut si eu Gravibinon pt o prietena f buna care are mare nevoie de el. daca stie cineva unde pot gasi/cum pot procura, va rog dati un semn. multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_roberta spune:

Donez pentru o graviduta care trebuie sa nasca prin cezariana am 3 sticle de Perfalgan 100 ml solutie perfuzabila...se administreaza k si calmant destul de puternic imediat dupa operatie...eu am trecut de operatie deci nu imi mai folosesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelamaria spune:

Buna!

Donez un vaccin pentru bebe, Hiberix. Este vaccin anti haemofilus influentae tip B, optional la noi in tara. Se poate face la 2 luni vaccinul gratuit de la stat si acesta optional. Se poate face si cuplat cu vaccinul de 4 luni, cred, dar nu sunt siguura. Eventual mai intrebati un dr. Noi am cumparat Infanrixul pana la urma, care il are inclus, asa ca acum as vrea sa-l donez cuiva care sa-l foloseasca. A fost pastrat in frigider, deci e ok.
ID-ul meu de mess e anca342002. Ar trebuie sa fie o persoana din Bucuresti pt. ca altfel nu se poate trimite/transporta vaccinul, din pacate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_miruna spune:

fetelor credeti ca o sa gasesc la cineva infesol sol perfuzabila?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chocolatte spune:

Buna!
Lapte praf LACTOGEN 2 sau NAN 2 nu are nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen77 spune:

Pentru mamicile ce se confrunta cu probleme in alaptat, am 120 de comprimate de Domperiddon, cresc f eficient lactatia ... le ofer gratuit, eu vin in Romania in 19 mai, se pot "ridica" din Suceava sau Timisoara. Cele 120 de comprimate ar trebui sa fie suficiente pentru 3 luni de tratament.


POZE NOI

Carmen si Matei Gabriel + Marc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nona_denis spune:

Buna fetelor,
Multisanostol si Calciu Pharco are cineva? Ne mai trebuie cate 2 pentru aprilie si mai.
Multumim

Mami de Denisache

Mergi la inceput