operatie polipi dr. Dan Gheorghe

operatie polipi dr. Dan Gheorghe | Autor: nastasika

Link direct la acest mesaj

Nepotelul meu de 4,5 ani trebuie sa faca urgent operatie de polipi. El este din provincie, dar parintii lui ar prefera sa-l opereze in Bucuresti, la dr. Dan Gheorghe de la Budimex, despre care am auzit foarte multe lucruri bune aici pe DC. Se poate sa vina la dumnealui cu trimitere de la medicul de familie sau cum se procedeaza? Puteti sa-mi dati nr dumnealui? Ati putea sa-mi spuneti, va rog, si cam care sunt tarifele (pt doctor si anestezist)? Va rog din suflet sa ma ajutati!

Mamica fericita a doua minuni: Maria Anastasia (29.11.2003) si Stefan Octavian (21.04.2005)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

anestezist 50 si dr. 150-200 ron. daca isi permite mai mult.....se poate si mai mult, parerea mea e ca este suficient.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Cu "tarifele" - cam astea sunt.
Cu programarea, cel mai bine ar fi sa mearga cineva la spital - eventual sa aiba si trimiterea sau ceva analize ale copilului, sa ia legatura cu medicul si sa stabileasca de comun acord cand sa vina cu copilul si ce alte analize/acte sunt necesare. Acum incepe perioada concediilor, deci s-ar putea ca medicul sa fie mai aglomerat (anul trecut a fost plecat in concediu in a doua jum.a lui iunie- inceputul lui iulie). Daca copilul are unde sa stea in Bucuresti, internarea e de cateva ore, daca nu - va trebui sa stea peste noapte la spital.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

Noi ne-am operat ieri la dr. Gheorghe.
Suntem foarte multumiti.
E un dr. extraordinar.
Copilul e ok, dr. a vb cu mine dupa operatie.
Am fost miercurea trecuta si ieri ne-am si operat.
Spitalul e cam naspa, dar asa sunt cam toate de pe la noi.
Asistente dragute.
Operatia merge repede 10-15 min, 10 min pana se trezeste si mai stai 2 ore 1/2 in spital.

Sanatate multa

Cristina si beblina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Prietena mea si-a operat pustiul acum cateva luni la o clinica din zona Panduri, unde a fost operat exact de domnul doctor Dan. A costat-o 200 euro si conditiile au fost f bune si a fost multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasika spune:

Va multumesc mult pentru raspunsuri. Le voi transmite informatiile aflate de la voi si sper sa reuseasca sa-l opereze cat mai curand fiindca baietelul respira foarte greu, exclusiv pe gurita. Inca o data va multumesc .

Mamica fericita a doua minuni: Maria Anastasia (29.11.2003) si Stefan Octavian (21.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Telefon la Spit. M.S. Curie (Budimex) 460.42.60 int. 287. Daca vrei mobilul, da-mi PM te rog.

quote:
Originally posted by LUCIA MIRELA

Prietena mea si-a operat pustiul acum cateva luni la o clinica din zona Panduri, unde a fost operat exact de domnul doctor Dan. A costat-o 200 euro si conditiile au fost f bune si a fost multumita.

Lucia, poti sa ne spui te rog cum se numeste clinica din Panduri? E privata? Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Cred ca e vorba de Centrul medical Apolo .

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinarinoc spune:

Buna!
Va contactez in legatura cu Dr Dan Gheorghe de la Budimex. Stiu un bebe care are nevoie urgenta de ajutorul dumnealui. V-as fi tare recunoscatoare dc mi-ati spune cum as putea sa iau legatura cu dumnealui (bebe este din provincie si ar fi util un nr de tel la care sa fixeze o programare).
Va multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

corinarinoc Ia si iti activeaza PM ca sa iti pot trimite prin nr lui...

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

As dori si eu detalii despre operatiile de polipi,unde le face acest medic si cat costa.
Va multumesc.

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput