Ingres are MARE nevoie de noi, de DC !!!!!!!!!!!

Ingres are MARE nevoie de noi, de DC !!!!!!!!!!! | Autor: Tzuni

Link direct la acest mesaj

Dragii si dragele mele,

Ingres este o membra a forumului nostru. O mamica buna si frumoasa, dar care, de curand, si-a pierdut unul dintre copii. A ramas cu o durere atat de mare in suflet, incat nu mai gaseste forta sa mearga inainte. Inainte pentru sotul ei si fetita pe care o mai are, Roxana.

N-am sa va spun aici povestea durerii ei (o gasiti al Clinica Virtuala), vreau doar sa trecem fiecare sa-i spunem un cuvant de incurajare, o vorba buna. Sa-i dam un semn prin care sa inteleaga ca nu e singura. Ca-i suntem alaturi. Si ca IMPREUNA o vom ajuta sa mearga mai departe.

Va rog frumos, doar vorbe bune si de incurajare pentru Ingres a noastra! Are nevoie de noi, are nevoie de DC! Hai sa-i aratam ca suntem o familie virtuala alaturi de ea!

va multumesc tuturor!

___________________________________________________________
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Ingres, ma gandesc la tine si te tin de mana cand plangi. E natural sa plangi, nu te forta sa functionezi inainte sa poti. Intr-o zi vei putea, vei simti din nou bucurie.
Eu te tin de mana pana atunci. Toti o facem.

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ingres, Dumnezeu sa va binecuvanteze, pe tine si familia ta frumoasa! Fii tare, suntem alaturi de tine!

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

Draga mea Ingres, sunt alaturi de tine cu tot sufletul. Ce ti s-a intamplat este o povara prea mare pentru un om. Chiar daca acum nu simti asta, eu sunt convinsa ca esti o femeie puternica care, cu timpul, va invata sa priveasca inainte. De dragul lui Mihai, ai datoria asta fata de sotul tau si Roxana. Te imbratisez cu drag si Dumnezeu sa-ti dea puterea de a accepta si a merge mai departe.

Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Ingres, sa stii ca eu ma gandesc demult la tine, si mama mea sufera acum de ce a suferit ingerasul tau... Iti inteleg durerea, o simt din tot sufletul meu...

Dumnezeu sa-ti dea putere sa-ti revii, Roxana are nevoie de tine mai mult ca oricand!!! Dumnezeu sa te ajute, sa va ajute pe toti!

Noracu Andrei (20aprilie'99) si Victor (12iulie'01)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Ingres si eu te tin de mana si poti plange linistita pe umarul meu! plangand vei reusi sa te mai eliberezi un pic de durere! fetitei tale ii va fi mult mai bine vazandu-te pe tine, mami ca faci fata durerii! sa fiti sanatoase, curajoase si multa putere de la Dumnezeu!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iris77 spune:

pierderea unei persoane dragi este cumplita. am trecut si eu printr/o etapa foarte grea din viata mea. acum vei nega totul, insa cu timpul vei gasi forta interioara de a merge mai departe mai ales ca ceilati dragi tie au nevoie de tine!
Dumnezeu sa va ocroteasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina C spune:

Ingres, sunt alaturi de tine cu tot sufletul...

ina C

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by J G

Ingres, ma gandesc la tine si te tin de mana cand plangi. E natural sa plangi, nu te forta sa functionezi inainte sa poti. Intr-o zi vei putea, vei simti din nou bucurie.
Eu te tin de mana pana atunci. Toti o facem.

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)


Ingres si eu te tin de mana pana atunci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Ingres, curaj!
Gandeste-te ca intr-o buna zi vei fi langa fiul tau drag, dar pana atunci el va veghea asupra ta!
Curaj, mult curaj...desi cuvintele sunt de prisos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

ingres, suntem si noi alaturi de tine, de voi... e cumplit prin ceea ce treceti, tu, sotul tau, fetita ta... tot ce pot spune este ca ai o gramada de prietene aici, si toate te vom tine de mana atata vreme cat vei avea nevoie de noi

alexa si mami

Mergi la inceput