am nevoie de un model de caracterizare

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gaboaja18 spune:

ma ajuta si pe mine cineva cu o caracterizare.. va rog din suflet.. ca de o saptmana tot incerc sa gasesc si am numai ghinion
e-mail: bogdangug_90@yahoo.com

va multumesc mult de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ar_99_trf spune:

am si eu foarte mare nevoie d caracterizate pt politie da poate cineva sa mi-o trimita si mie...ar_99_trf@yahoo.com ms anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danu_tza_17 spune:

salut....sunt daniela si as vrea tare mult acest model de caracterizare pentru o prietena... e urgent daca se poate... va rog sa mi-l trimiteti la adresa de mail: danu_tza_17@yahoo.com . multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns likaz spune:

salut.
am si eu mare nevoie de un model de caracterizare pentru politie. daca are cineva, rog sa trimita pe adresa ro_andy90@yahoo.com. Multumesc, stima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginix_me spune:

buna sunt Gina si as vrea tare mult acest model de caracterizare (e aceeiasi si pt jandarmerie nu?)... e urgent daca se poate... va rog sa mi-l trimiteti la adresa de mail: ginuttza007@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacke spune:

salut,
am si eu nevoie de un model de caracterizare de la ultimul loc de munca pentru dosarul de inscriere la politie.
va rog sa ma ajutati si pe mn cu un model.


multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Iata unul din multitudinea de modele de caracterizare, aflate pe net :

Nr.înregistrare
Zilun#259;an_



NOT#258; DE RECOMANDARE

Numele #351;i prenumele_ fiul (fiica) lui #351;i _ n#259;scut(#259;) la data de în localitatea _ jud._ este (a fost) angajatul (a) în meseria de _ de la data de _ pân#259; la data de.
Din nota de caracterizare f#259;cut#259; la locul de munc#259; se desprind urm#259;toarele aspecte:
1. Prezen#355;a la serviciu_
2. Folosirea timpului de lucru_
3. Realizarea sarcinilor de serviciu_
4. Pasiunea pentru munca depus#259;
5. Preg#259;tirea profesional#259;
6. Comportarea în rela#355;ii de serviciu
7. Grija fa#355;#259; de bunurile societ#259;#355;ii
8. Sanc#355;iuni primite la locul de munc#259;_
9. Alte men#355;iuni


Nota de recomandare s-a eliberat spre a-i servi la

Director,




allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Un altul :

Nume Companie
Adresa
Tel ; Fax
CUI
J
Cont / Banca
Nr…/ data….
Caracterizare
Domnul …..a fost angajat în (data ) pe postul de(…). Încă de la început s-a dovedit a fi unul dintre membrii importanți ai echipei noastre prin adaptarea și integrarea sa rapida atât din punct de vedere social cat și profesional.
A participat în mod direct la proiectele importante ale Companiei, fiind implicat tot mai mult în activități complexe care depășeau sfera responsabilităților prevăzute în Fișa Postului.
Remarcându-se ca o persoană cu o gândire matură, cu dorința constantă de autodepășire, creativ, cu o abilitate deosebită de a găsi soluții la probleme tehnice dar și cu o foarte bună capacitate de relaționare interumană, în Februarie 2006 a fost promovat pe poziția de Team Leader fiind implicat în procesul de recrutare, formare și evaluare a celor din echipa sa, de coordonare și control a activității acestora, responsabilitatea respectării termenelor de predare a lucrărilor și calitatea lor revenindu-i direct.
Dl… a fost în tot acest timp și un foarte bun coleg și prieten.
Părăsește Compania în (…), din proprie voință, plecarea sa fiind o pierdere reală pentru Companie.

Cu stimă,

Manager
Nume
Semnatura


allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Inca unul :

Subsemnatul ..., profesor de... al elevei ... fac urmatoarele aprecieri cu privire la conduita elevei.
Este inteligenta, spontana, cu o mare putere de munca. Are initiativa in cadrul colectivului, fiind apreciata de colegi ca bun organizator. De asemenea are putere sa sistematizeze informatiile si sa desprinda esentialul. Are o comportare corecta si cuviincioasa, fiind receptiva la observatii si indrumari.
Este apreciata de ceilalti profesori drept un eleva constiincioasa, inventiva, care isi aduce contributia spontana la lectia noua si care lucreaza sistematic, cu preocupari de adancire.
Pe tot parcursul liceului a avut o tinuta ireprosabila, dand dovada de seriozitate atat in vestimentatie cat si in comportament.


allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex.Sezione spune:

Salut. imi trebuie si mie un model de caracterizare pt politie. Raman dator! alex.sezione@yahoo.com

Mergi la inceput