jucati triburile ?

jucati triburile ? | Autor: lilina

Link direct la acest mesaj

am descoperit de curand jocul triburile
cine mai joaca ?
cum vi se pare ?
ce sate aveti ?


Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)

cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

Eu il joc de vreo 2 luni.
E ok
Nu am decat un sat, pt ca eu merg mai mult pe dezvoltare - constructii, decat pe ofensiva
Pe ce continent esti?

I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

da-ne si noua un link! please...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

www.triburile.ro

Sau versiunea originala: www.tribalwars.net

I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

dap, are shi barbatu-meu un sat si se plimba prin el toata noaptea de a ajuns zombie....

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

sunt Gianny din tribul Monkeys si sunt pe continentul 43
da' sa nu ma atacati, ca sunt la inceput
poate legam aliante, in caz de atac, ne putem apara unii pe altii


Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)

cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Hai soro Lilino ca m-ai facut curioasa cu triburile astea alea voastre, de va pierdeti noptile cu ele, iote bag si eu acu' un oki sa vaz ce si cum...poate ma da barbatul afara din casa sau lesin de somn cu fata prin parc...sa vezi ce-ti fac

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

quote:
Originally posted by madau

Hai soro Lilino ca m-ai facut curioasa cu triburile astea alea voastre, de va pierdeti noptile cu ele, iote bag si eu acu' un oki sa vaz ce si cum...poate ma da barbatul afara din casa sau lesin de somn cu fata prin parc...sa vezi ce-ti fac

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare





asa mada zi. Ca eu dimineata in loc sa pun copilul pe olita cum mi-am propus am deschis calc. sa fac cont la triburi ca ma chinuiam de 2 zileDeci daca se lasa naspa e vina Lilinei.

www.totsites.com/tot/cosminutza" target="_blank">Pagina mea
POZE COSMINUTA
www.dropshots.com/day.php?userid=233103&cdate=20070121" target="_blank">Filmulet

Monica si bebe Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Eu tot noua sunt pe triburi, m-am chinuit o dimineata sa-mi fac cont, da` nu eram valabila, si aseara, cand am tastat si eu un nume la intamplare, m-au primit. Zic si eu ca Lilina, nu ma atacati ca sunt la inceput... Sunt Noira, continent 64... In schimb eu nu stau non stop pe triburi, ca astia-si fac treaba si fara mine... Pare ok, pana s-o da careva la mine...

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

Eu deja am pierdut un oras pe tribalwars, si am luat`o de la capat cu unul nou.... e cam frustrant da` ce sa`i faci....

Pe triburile sunt pe k55, deci nu prea avem cum sa ne aliem. Adica avem, dar in caz de atac, ajung trupele poimarti...

I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Eu sint ARY-ANA CONTINET 56. Eu tot construiesc de zor dar astia noaptea nu lucreazaca nu ma mai lasa sa fac nimic.

www.totsites.com/tot/cosminutza" target="_blank">Pagina mea
POZE COSMINUTA
www.dropshots.com/day.php?userid=233103&cdate=20070121" target="_blank">Filmulet

Monica si bebe Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput