Cumparaturi si restaurante la Ruse

Cumparaturi si restaurante la Ruse | Autor: madairina

Link direct la acest mesaj

Noi am fost la cumparaturi in METRO in Bulgaria. Sincer au preturi foarte bune. Poate imi recomanda cineva un restaurant bun pe langa vama la Ruse? Am auzit ca au preturi bune si mmancaruri bune.
Astept sugestii.

Poze Robert
http://new.photos.yahoo.com/alexandrumadalina/album

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Daca ai fost la Metro, spune-mi te rog, sunt bune legitimatiile de la noi din RO? Sau cum ati procedat? Multam

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iael spune:

Am fost si eu la Metro in Varna dar nu mi s-a parut cine stie ce . Preturile sunt mai mici doar la produsele bulgaresti insa nu sunt la fel de gustoase ca cele romanesti .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

si noi mergem f des, bine, de cand a venit Dari pe lume a fost numai sotul, intradevar, preturile sunt mult sub ale noastre. Exista un restaurant care are si terasa, nu-mi amintesc acum cum se numeste, dar se afla chiar in capatul aleei principale, cea cu magazine, au mancare super buna acolo. eu zic ca merita o zi la cumparaturi acolo, mai ales ca e si aproape.

Dariana si Darius (30.07.2006)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madairina spune:

Cu legitimatia din RO de Metro iti faci o legitimatie de o zi la Metro in Bulgaria chiar la intrare care iti va trebui la casa. (noi asa am facut).

Dariana, care este aleea principala. Noi am fost doar la Metro sa inteleg ca de la vama la primul rond faci stanga pentru Metro si presupun ca dreapta pentru aleea principala (asa este?).
Pe acolo pe unde este Billa?

Iael te contrazic putin. Am cumparat un cascaval bulgaresc care este si mai ieftin si mai bun ca la noi. Intamplator faceau prezentare la el si am gustat acolo in Metro.
Si sucurile sunt mai ieftine. La noi un nectar este mai mult de 5lei la ei ar fi aproape 3lei si alt gust, mai consistent.
Ca sa ve convingeti intrati pe www.metro.bg si vedeti oferta lor.
Eu i-am cumparat copilului sandalute cu 30lei si arata excelent (sunt si in oferta).
Pentru transformare in lei impartiti pretul in leva la 2 si aflati cati euro inseamna si pe urma e mai usor inmultiti cu 3.33lei (variabil)

Poze Robert
http://new.photos.yahoo.com/alexandrumadalina/album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

madairina, nu stiu sa-ti explica pt ca nu conduc eu si sunt si tare dezorientata in spatiu, insa e o strada pe care nu se circula cu masina si de o parte si de alta sunt numai magazinase, un felde alee de promenada a lor...si ai dreptate, au mancare f buna si sucuri la fel, dar intradevar, unele sunt mai naspa ca la noi.si eu mi-am luat cizme, haina de piele, o gramada si mult mai ieftine decat in ro si misto!

Dariana si Darius (30.07.2006)poze

Mergi la inceput