FIV in Ungaria 16

FIV in Ungaria 16 | Autor: andicu

Link direct la acest mesaj




***Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Aminteste-ti atunci ca esti puternic, ca sunt lucruri pe care nimeni nu le poate face mai bine decat tine. Priveste viata cu ochi de invingator !





Informatii utile :

www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii Kaali Szeged
Harta clinica Szeged
Lista analize Szeged
Lista noua preturi Szeged
Pensiune Szeged
Site clinica Debrecen
Adresa email dr. Zadori-Kaali clinik: jzadori@gmail.com
Adresa email clinica Debrecen:kaalideb@jaguar.unideb.hu
Adresa email clinica Budapesta:kaali@axelero.hu
Detalii clinica Budapesta
Lista preturi Budapesta
1 eur = 260 fts (ianuarie 2007)
1ft = 137 rol
Ce sa faci dupa ET
www.fertilitylifelines.com/serono/products/gonalf/pen/instructions.jsp" target="_blank">Instructiuni de folosire pt GonalF si Ovidrelle
www.transylvania.info/Dictionary/dictionary.php?lang=3" target="_blank">Dictionar maghiar-roman
Reusite la Szeged in 2006


Odiseea Szeged www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885" target="_blank">Cap.1, Cap.2, Cap.3, Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9 Cap.10Cap.11 Cap.12Cap.13,Cap.14,Cap.15


Kaali-Budapesta Cap.1
FIV in Ungaria Cap.1, Cap.2, Cap.3,Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9



"Cele care ne sunt exemplu, cele care ne sustin, pe care vrem toate sa le urmam si carora le multumim ca sunt alaturi de noi
MAMICI
Rh cea ai care a deschis acest drum spre Szeged! speram sa fi o mamica fericita
AdelaCaiusDarius
InternetDaria
LeliutaMaria
Mi-kaAlexia
Auburn

GRAVIDUTE
Andicu FIV octombrie 2006
Tanyuta FIV decembrie 2006
Daniela76 FIV ianuarie 2007
pussi FIV martie 2007 cu ajutorul lui DD
Adela natural aprilie 2007 + Caius si Darius (FIV Szeged)
Corina74 FIV mai 2007

Si pentru ASPIRANTE sa dea Dumnezeu sa ne vedem cat mai repede pe lista!!!

Capitol nou de la pt viitoare !

Sa va ajute Dumnezeu!!






Andicu 32+Filip Cristian
Poze noi de 01 mai

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Sa va poarte noroc si sa se umple lista de !




Andicu 32+Filip Cristian
Poze noi de 01 mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Dumnezeu sa va binecuvinteze pe toate sa deveniti mamici!

****zouzounaki de viitor zouzounaki mic si scump****
"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

Fetelor, va pup dulce si sunt alaturi de voi! Pupici dulci pentru burticoase si sa aveti grija de voi.
gabitzu, imi pare tare rau. Dar imi place ca esti in continuare sus pe baricade.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuculucu spune:

salutare dragutelor!!!

nu am scris de mult pt ca ma fost tare ocupata la serviciu iar acasa sotul i-a servit tastaturii o cafea. asa ca am fost cateva zile fara tastatura. acum o incerc prima oara pe cea noua...

gabitu...imi pare rau...chiar nu ma asteptam insa tacerea ta lunga nu era semn bun.

ioana 76 doamne ajuta!! sa fie amandoi puternici si sa se prinda bine acolo si sa iasa peste 9 luni..

pussi ma bucur ca titi tai sunt bine sanatosi voiosi :))

eu am inceput cu vizitele la stomatolog, ma pregatesc serios sa fiu graviduta. nu stiu ce sa zic, peste tot in jurul meu vad lumea sceptica, inclusiv membrii ai familiei. e normal, sunt mai in varsta si nici nu le-a trecut prin cap ca vom ajunge sa facem copii in acest fel dar ce sa-i faci, asta-i viata.

eu ma bazes pe tinerete, pe endometru normal (ce ziceti voi, cred ca am avut 11,4 in ziua 13 la un ciclu de 27 de zile. e ok?) ciclu regulat, ovare ok, spermograma excelenta. singurul bai e endometrioza care a facut trompele infundate si aderentele ce sunt foarte prezente in zona genitala. ce sa zic, bine-o fi. nu?

va pup, merg sa ma culc ca mine am de facut vreo 40
de pag. de traduceri (nu foarte complicate) . asa ca somn usor, sapte purici pe-un picior

pupicuti tuturor fetelor...

ascult nicu alifantis.. ce frumos...



cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuculucu spune:

am uitat sa spun:
capitol nou cu multa bafta

la mai multe gravidute
pupici din nou
cami

cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

gabtitzuuuu imi pare sincer rau..da tu mana la olteanca si tot inainte..te pupppp..trebuie sa vb neaparat..
legaturilorrr va puppp cu freza cu tot
Moni,MRL
scamiy dc Krisan stie doar ungureste si e la fel de buna..acum documenteazate..noteaza tot si cand esti gata te lansam noi pe noul drum..te puppp
tuculucu te pupp sa termini cat mai repede cu stomatologul si sa te pui pe treaba..

va pupp pe toateee..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

O zi cat mai buna si tin pumnii la toate fetele.
Bafta multaaaaaaa......
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

buna fete!
Gabitu, sa stii ca m-am tot gandit la tine si am tot intrat pe aici sa vad daca ai aparut. imi pare rau, ce s-a intamplat?
pupici si o zi buna la toate fetele!

andreea
http://tt.lilypie.com/JUibm7.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Gabitu-imi pare rau, cunosc dezamagirea de a merge acolo si de a pleca cu toate sperantele sfaramate, te rog sa ne spui ce s a intamplat daca poti si vrei bineinteles,ca doar noi toate ne am impartasit si binele si raul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scamiy spune:

Buna la toate fetele,
Andicu multumesc de primire, esti o draguta, si tie sarcina usoara in continuare.
Liana merci de informatie, dar lamuriti-ma si pe mine, poate n-am fost eu atenta, sa inteleg ca te cheama de mai multe ori la Szeged ? oare pot face la Szeged toate analizele ? si cum se face programarea din timp ? cum stii daca o sa fii in ziua buna pt. un control medical ? si daca as vrea sa-mi fac programare de pe acum pt. luna septembrie oare se poate ? Mii de scuze daca te deranjez sau va deranjez cu intrebarile astea dar n-am reusit sa citesc decat cap. 15 si acolo n-am gasit aceste informatii.
Gabisi mie imi pare rau ca nu ai reusit sa faci punctia si daca nu te deranjeaza asa cum a zis Andicu ,eu sunt una dintre fetele care sunt la inceput de drum si chiar sunt interesata de aceasta situatie. Daca nu esti dispusa sa dicuti problema, eu te inteleg.

Mult succes tuturor ! si milioane de

Va doresc tot ceea ce-mi doresc si mie !

Mergi la inceput