Aveti o rochita neagra?

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Acum mi-am adus aminte si eu de rochita mea neagra... am purtat-o o singura data, la un revelion, are cam multe voalne, si e cu spatele cam gol, nu stiu ce transformari as putea sa-i fac, doar sa mai scot din volane ... Am o rochita neagra care-mi place de mor. Nu e chiar neagra, dantela de deasupra e neagra, dedesupt are un materiale deschis la culoare, e pe corp, barcuta la gat si lungimea exact care imi place mie, exact la genunchi. Ah, si mai am una de catifea foarte fina, cu decolteu in v, mai ampla de sub sani - nu stiu de ce, am impresia ca ma face mai plinuta. Hai ca daca ma mai gandesc mai gasesc vreuna ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang3lt0uch spune:

Eu am 5...si in fiecare an s emai adauga cate una la garderoba Tot timpul mi-au placut rochitele negre, mai ales cele scurtutze ce pot fi purtate cu curea/ geanta de alte culori...

Sorina, mami de Adriana Renata (08.05.2007)
Suparici de 2 ani
Poze NOI cu...noi:)

Poze cu ingerasul mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manucu spune:

Am 2, dar una singura e preferatat mea si merge doar la ocaziile mai elegante.

mamica lui Mihnea-Gabriel (15.09.2008)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

tocmai am facut inventarul la rochitele negre...ca duminica merg la o nunta.....asadar:

am si lungi si midi si scurtutze.....si elegante si mai sport si de toata ziua....si de bumbac si de satin si de dantela si de voal si de.....si de....am o gramada....ca mi se par tare frumusele rochitele negre.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi30 spune:

Buna.
Azi mi-am luat si eu o rochita neagra,dreapta cu bretelutze si pe corp,pana la genunchi.Am un bolero cu maneca lunga roz dar nu stiu ce incaltaminte si poseta sa iau la tinuta.Am sandalutze tip pantof negru-lucios si pantofi argintii-decupati in fata.Care sa le iau?
Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelk1978 spune:

Am o rochita neagra tip sarafan, cu bretele, tricotata. Este super.

Mergi la inceput