vine bb 2,nu e ca prima data

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aurasa spune:

La noi a fost cam pe dos cu bb 2. Eu cand am aflat a picat cerul pe mine si am inceput cu temerile, iar el s-a bucurat mai mult ca la BB1 (poate si pt faptul ca bb1 venea dupa o pierdere de sarcina recenta). Acum eu mi-am revenit, amandoi astepta,m cu nerabdare venirea lui bb 2. catalin deja stie si de cele mai multe ori isi face somnicul cu capsorul pe burta mea. Mi-a si spus ca o sa-i dea lui bb (asa cum stie el sa vb acum)de toate: hainute, masinute si alte jucarii, mai putin ursuleti.
Mai avem putin si o sa va marturisim impresiile de la aparitia lui BB 2

Aurasa Alexandru 31+ si Catalin (3.06.2005)
Catalin la 18 luni http://pg.photos.yahoo.com/ph/bibimircescu/album?.dir=10dbre2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Mai fetelor mai ... citind ce ati scris voi m-au cuprins remuscarile... acum dupa 3 ani de la un ... avort. BB1 avea 8 luni cand am ramas insarcinata, aveam si facultate amandoi, nu avea cine sa ne ajute cu bb1 asa ca am considerat ca nu voi face fata. Si nici nu mai imi doream inca un copil. Dupa avort mi-am pus sterilet pe care l-am dat jos abia acum cateva zile adica dupa 2 ani jumate pentru ca acum imi mai doresc inca un copil. Daca stiam ca imi voi schimba parerea l-as fi lasat atunci.... Acum ar fi avut 3 ani iar Andrada are 4 ani si 4 luni. Deabia acum imi pare rau....

Crisssi Andrada (12.09.2002)
‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson

Mergi la inceput