Nunta Piatra Neamt

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_balanescu spune:

depinde de nunta, dar cam de la 600lei de pereche.
oricum nu e o regula!
distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Multumesc mult Alina.

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Va rog aprindeti o lumanare in amintirea bebelusului meu Paul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

19+ poze cu fetita si cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Petronica spune:

am si eu o intrebare , daca stie cineva sa-mi spuna si mie cu cat timp inainte trebuie sa mergi la starea civila sa depui dosarul? va multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelao spune:

Cam cu 10-14 zile inainte de nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Petronica spune:

multumesc frumos! am tot vazut ca se discuta despre asta, si intram in panica intr-un fel, pt ca eu nu ajunsesem sa rezolv si problema asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelao spune:

Ma bucur ca ti-am putut fi de folos.
Eu am avut nunta anul trecut si mai stiu cate ceva.
Daca pot sa te mai ajut cu ceva informatii - cu cea mai mare placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symonas245 spune:

Citat:
citat din mesajul lui linusa

Gata si cununia religioasa! Aproape totul a iesit cum am planuit, iar vremea a fost superba. Am sarit peste multe obiceiuri si am introdus altele noi Slujba a fost f faina, cu muzica de orga si un dascal cu o voce de milioane! Baro Gospodina a fost super ok, iar mancarea si organizarea au facut-o cei de la restaurantul Gospodina.

Va spun pe scurt unde am facut cumparaturile:
- tort: Magic Cake, vis-a-vis de gara
- prajituri: patiseria Central
- flori, inclusiv cele de pus in piept: floraria Junior, langa biserica din Precista
- sampanie, vin, piscoturi, alune: Cosmos, fosta Pietricica
- bauturi racoritoare: piata mare
- coafor: unul nou vis-a-vis de sediul PNL

Pentru cele interesate de huse pentru scaune si aranjamente de baloane, restaurantul Gospodina are un catalog interesant si preturi mici.


am o mare rugaminte de la tine daca poti sa ma ajuti te rog cu mai multe detalii legate de restaurantul Gospodina, vreau sa stiu cum e mancarea, cum sunt chelnerii, muzica?...orice informatie este binevenita. multumesc mult!

Mergi la inceput