riscurile mamografiei

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Am sunat la medicover si nu mai face eco, decat la cei cu abonament.
Oana, in policlinica Vitan, imi trebuie trimitere de la med. de fam? sau e cu plata ? Face doar eco, sau si consultatie, pt. ca eu am facut ieri o eco. , pot sa ma duc la el, pt. interpretare? in ce zile il gasesc?
Sper sa nu te superi dac te intreb atatea, dar as vrea sa ma duc cat mai repede posibil. mersi mult.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

in policlinica Vitan, exista clinica asta care e particulara si se numeste Total radiology. Nu-ti trebuie nimic, platesti eco 70RON pt ambii sani.
Parerea mea ar fi sa te duci sa-ti faci eco la el, nu cred ca iti interpreteaza pe a altcuiva...

Oricum, eco e safe, nu te iradiezi sau altceva...plus ca Dr. Lesaru este foarte rabdator, iti explica cu lux de amanunte ce vede la eco.

P.S. Eu am fost aseara si nu am niciun nodul, dar mi-a explicat de ce ma dor sanii, care sunt cauzele etc.



Oana si Mara 11.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Mersi mult, oana, am sa incerc sa-mi fac timp sa ajung acolo, ai vre-un nr. de tel? pt. programare.
Imi pare bine ca esti ok, la fel si eu, am dureri mai mari la sanul drept, si nu am nimic, in schimb la sanul stang nu e durerea asa mare, dar am un nodul, ma cam sperie asta, pt. ca nu ma doare.


Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput