Concurs - oda moderatorilor

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:



am inteles, nu sunt purcel:
n-aveti masura XXXXXXXXL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

am incercat sa fac
tricou pentru gandac,
dar sase rascroieli
mi-au dat dureri de cap

Sapte dintr-o lovitura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

N-am inspiratiune sa mai pun de-o poezie, si de fapt, de-acum ma simt artist, nu mai pot sa creez chiar la comanda, ma intelegeti...
Hartia cu spiciu' de acceptare mi-am pregatit-o de mult, intre timp am si pierdut-o, decat vreau sa va spun ca va iubesc pa toti, ca ma simt bine aicia la voi, care pot sa ma simt libera sa ma distrez si eu cu fetele si baietii d'acilea, deci I pup you! Desprecopii e cel mai tare!

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Felicitari!
Mai facem si unu "oda userului carcotas"?
Kidding!



Irina,veve & croko
pozici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:

si eu as fi vrut sa va multumesc in rime, dar sunt asaaa de emotionataaa de mi-a ruginit bisturiul :))

asa ca va spun simplu MULTUMESC , cu sau fara tricou raman DEPENDENTA!

ah, si bineinteles :), voi "opera" in continuare cand alte tratamente vor da gres :))
va pup pe toti!!!

ps gandacel, chiar daca-mi doresc tricoul mult, stiu ca o femeie gravida nu trebe lasata sa ravneasca :)) da-mi un semn si te rezolv :) daca-i M il porti dupa ce "scapi" de Ioachim :)

I.&www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi" target="_blank">Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by Veve

Felicitari!
Mai facem si unu "oda userului carcotas"?
Kidding!



Irina,veve & croko
pozici







Asta o faceti voi, moderatorii, iar noi, userii, vom vota cea mai reusita oda .

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by iubibubi
ps gandacel, chiar daca-mi doresc tricoul mult, stiu ca o femeie gravida nu trebe lasata sa ravneasca :)) da-mi un semn si te rezolv :) daca-i M il porti dupa ce "scapi" de Ioachim :)


ai mah iubi, dupa ca ai castigat premiul la sectiunea feroce, acuma esti matza blanda? iti strici imaginea, ai grija!

mah io nu vreau tricou, io vreau cana... io nu port tricouri, dar as bea cafeaua dintr-o canuta cu mac-mac...
da' vad ca ideea cu cana nu a mai adus-o nimeni in discutie... asa ca... caaaa... nu-mi ramane decat sa pohtesc la ea, gravida ori ba!

poate la concursul de la anu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

ps: cana sa fie tot masura XXXXL, da?!

Mergi la inceput