modificarea punctajelor

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

quote:
Originally posted by vektros


Nota: Este foarte simplu sa deschidem zeci de subiecte in care sa intrebam care masina de spalat e mai fiabila...



Oarecum off-topic:
Vektros, pentru ca e a doua oara (cel putin) cind dai de exemplu acest subiect ca inutil si "de umplutura", simt nevoia sa ma disculp, cumva. Cind am pus intrebarea despre diferentele intre masinile de spalat dupa modul de incarcare (pe sus, pe lateral...sau pe dedesubt,, cum ziceai tu in precedenta referire la acel topic) crede-ma, chiar "ardea"! Nu era o intrebare la o-ha, chiar aveam nevoie de niscaiva sfaturi, si daca nu le cer aici, unde altundeva? Stii, am ajuns sa am destul de putine contacte de ordin "amical" cu oamenii in carne si oase din jurul meu. Nu mi-am dorit-o, aici m-a adus viata. Asa ca am profitat de atmosfera relaxata si prietenoasa de pe acest forum ca sa-mi lamuresc o dilema. De aia zic, nu te mai supara pe subiectul ala...nu e cazul...
Uite, o pentru tine.

Cit despre problema dezbatuta aici, cred ca cei care alearga acum dupa puncte, ca si cei care pe vremuri alergau dupa stelute, sint un procent nesemnificativ, iar prezenta lor nu ma deranjeaza absolut de loc...Iar titulaturile nou-aparute chiar imi plac, ma distreaza, e o idee tare haioasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

hop si eu pe aici, ca mi se pare tare interesanta polemica voastra!

eu nu sunt de acord cu cei care zic ccc ca cineva poate posta doar din dorinta de a face puncte si stelute si titulaturi. ar insemna ca acea persoana nu e interesata catusi de putin de forum, de subiecte, ca nu pune suflet in ceea ce scrie. si-atunci la ce bun sa aiba puncte si titulaturi intr-un forum de care nu-i pasa?

spun asta pentru ca eu chiar pun suflet in ceea ce sriu si citesc aici. si nu o fac pentru puncte (nuci nu stiu cate am...) ci pentru oamenii pe care i-am gasit aici...

cat despre calitate si cantitate, forumul asta a fost infiintat ca un forum pentru toata lumea, nu numai pentru filozofi sau literati sau nu stiu ce minti sclipitoare. asa ca lumea mai are si probleme legate de masina de facut paine (ca sa nu ma mai leg de masina de spalat), nu numai probleme existentiale, culturale... asa ca n-ar trebui monitorizate raspunsurile. atata timp cat se inscriu in limita bunului simt, eu zic ca e ok si sa scrii mesaje de doua pagini si sa scrii ha, ha, fara a face diferenta intre punctele acordate in primul caz si in cel de-al doilea.

despre titulaturi, eu zic ccc ca e o modalitate de a face forumul mai placut, mai destins, ca si chestia cu starea de spirit. asa ca nu mai cautati explicatii ascunse si ENJOY...si votati la topul.....titulaturilor

pentru cei pe care i-am suparat (poate)!

Andreea & Tudor (9 dec. 2003)
daca doriti sa ne (re)vedeti :)

Mergi la inceput