Rochia de mireasa - cand o aratati mirelui? :)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bruden spune:

Si eu sunt casatorita civil de 4 ani de zile. In august facem doar petrecere in tara ca prietenii si rudele. Cu rochie de mireasa ...cu de toate. De-abia astept.
Asa cum am scris mai devreme nici eu nu sunt superstitioasa dar rochia nici ca i-o arat...
Si nici lenjeria intima pe care am cumparat-o...special...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Eu i-am aratat rochia, pt. ca parerea lui era (si este) foarte importanta pt mine!

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002http://community.webshots.com/user/gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Korina eu am tot doi copii ca si tine numai ca eu am zece ani de casnicie si abia acum am posibilitatea sa fac cununia religioasa asa cum imi doresc pt ca cea civila au facut-o socrii si a iesit oribil si m-am simtit groaznic fiindca au invitat doar pe cine au vrut ei asa ca eu am fost mai mult de decor.Peste o saptamana e gata rochia si abia astept sa-i vad mutra sotului cand m-o vedea.O sa pun pe cineva sa-i faca o poza in momentul respectiv si o sa postez si poze de la nunta.

andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frantuzoaica spune:

Buna!
Pe mine m-a vazut sotul cand tocmai imbracam rochia,deci tot inainte de nunta propriu-zisa hehe-a tras cu ochiul si m-a zorit,de nerabdare sa se casatoreasca mai repede ,cred!Si avem o casnicie fericita!
Fiecare om-cu sau fara superstitiile sale,fiecare crede in ce vrea,nu?Bine ca nu e lege si peste asa ceva
Hai ca vasi bafta la toate si in toate chiar daca va vede sau nu sotul in rochia de mireasa inaintea nuntii!

Mergi la inceput