Taticul la nastere

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allya spune:

Sotul meu a fost alaturi de mine tot timpul inclusiv pe timpul cezarienei de urgenta si si cand am impins, plus tot travaliul m-a ajutat caci vomitam. Nici nu concepeam nici unul dintre noi ca el sa nu asiste, chiar daca e el mai slab de inger, dar a fost f tare si a fost primul care l-a tinut in brate pe pui si nu regreta nimic si nici eu.

Pe de alta parte socru-mi-o care este din generatiile "vechi" nici nu concepe asa ceva, adica zice ca nu ar fi facut asta, ca e treaba femeilor.

bey de ce sa ne chinuim si ei nici macar sa nu vada asta? ce sunt atat de sensibilicosi? pai cum adica? da cand l-au facut au fost de fata ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

eu nasc pe 5 ianuare2005 si sotul meu va asista la nasterea fetitei
noastre este si normal sa fie alaturi de sotia sa in acel moment ,macar sa vada prin cate trece o mamica
NU CRED CA ESTE UN LUCRU ESIT DIN COMUN!!!!!

ohashi irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorelai182003 spune:

Si la nasterea lui Adrian a fost tati acolo de la inceput pana la sfarsit! A vazut tot si a spus ca a fost diferit fata de cum se astepta el adeca tipete,sange tasnind si alte alea.
Chiar i-a parut rau ca nu a facut pozne.Mie nu!

Adrian,Alinasi sotul Adi
Poznele noastre
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17457" target="_blank">Nasterea Ingerasului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Sotul meu a asista dar nu stiu daca mai vre si la al 2 lea.


paula2003 & alexandra
http://pg.photos.yahoo.com/ph/alexa13tinta/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianapatrik spune:

Mie una mi-ar fi placut sa fie sotu cu mine la nastere,mai ales ca nu intelegeam asa bine germana pe vremea aia,nu-l prea intelegeam pe dr.Sotul meu nu a reusit sa-si ia liber din cauza ca noi asteptam sa nasc pe 27 ian(perioada de care stia si seful lui) dar Patricutz s-a grabit un piculet si a venit pe 13 ian.

diana&patrick

Mergi la inceput