Un nou venit fff dubios

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Chestiune de comunicare.

www.facebook.com/marius.pernes.3" target="_blank">Destinul meu este de a fi "noi" pentru totdeauna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

De ce nu? Care este problema? Daca asta doreste si asta considera .... nu vad care e problema.


Problema era ca omul s-a inscris special pe forum pt. dezaprobarea lui laurenta. Un fel de bullying, ca tot vorbeam de asta
Nu m-ar mira sa mai aiba inca un cont in care joaca rolul de 'prieten/a buna'

Edit: daca tot a fost banat, nu i se pot sterge si evaluarile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_stefi spune:

Si mie mi-a aprobat 2 sau 3 mesaje in care vorbeam cu laurenta in contradictoriu.Deci si eu cred ca acest user si-a facut cont pe acest site pentru ca are ceva cu laurenta.
Ok,aprobi/dezaprobi un mesaj-2-3-10 dar nu 90 si ceva.. si toate de la acelasi user,in conditiile in care tu nu iti exprimi nici o parere,nu dai nici o motivatie-mi se pare ciudat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall
Problema era ca omul s-a inscris special pe forum pt. dezaprobarea lui laurenta. Un fel de bullying, ca tot vorbeam de asta
Nu m-ar mira sa mai aiba inca un cont in care joaca rolul de 'prieten/a buna'

Asta este o supozitie. Atata vreme cat si aproba si dezaproba mesaje diverse de la utiizatori diversi nu vad un criteriu obiectiv. Desigur este opinia mea.

www.facebook.com/marius.pernes.3" target="_blank">Destinul meu este de a fi "noi" pentru totdeauna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Contul avva a fost inchis. La fel si subiectul acesta de discutie...

Mergi la inceput