Petrecere in parc

Petrecere in parc | Autor: tnicoleta

Link direct la acest mesaj

Vreau sa stiu daca a serbat cineva ziua copilului in parc si unde. Vreau sa inchiriez niste jucarii gonflabile pe care sa topaie copii dar nu vreau sa vina toata lumea.
Daca stie cineva si cat costa sa inchiriezi un teren de fotbal, din cele amenajate, pentru 3 ore.


Nicoleta si Bia Ciocarlia
Delta + Mare Toamna 2005www.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns criscodrin spune:

tnicoleta,uite aici gasesti sa inchiriezi jucarii gonflabile.nu stiu cum ai putea s serbezi ziua copilului in parc,nu poti interzice copiilor sa nu vina in parc,plus ca ei sunt tare curiosi.Dupa parerea mea,daca ai gasi pe cineva la curte unde sa poti duce jucariile inchiriate ar fi mininat si ai putea supraveghea mai usor copii.

http://www.erachicco.ro/evenimente_erachicco_3/Inchirieri_jucarii.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Multumesc de link, eu gasisem la adresa de mai jos.

http://www.dopey.ro/gonflabile/index.php?topic=despre-noi

Vroiam sa stiu daca a mai organizat cineva asa ceva si cum.

Nicoleta si Bia Ciocarlia
Delta + Mare Toamna 2005www.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Noi am fost la o petrecere in parc, dar in State. Si subliniez asta, pentru ca desi erau copii si acolo, nimeni nu s-a apropiat de locul unde sarbatoreau cunostintele noastre. Probabil ca erau obisnuiti cu asa ceva, nu erau curioi, sau pur si simplu nu ii lasau parintii sa vina in zona. Era sub un foisor, erau bancute si mese, adica ceva amenajat pentru asa ceva; nu stiu daca poti gasi asa ceva in parcurile din Romania, si mai ales nu stiu cum ai putea sa-i ti departe pe curiosi.
Daca vrei sa ai o zi linistita, sfatul meu e sa uiti de aceasta idee, sau cum zicea si criscodrin, poate ai pe cineva la curte.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

DA O CUNOSTINTA ANUL TRECUT A INCHIRIAT PT ZIUA FETITEI ei un clown pt 3 ore .A venit in parc si ce copil a vrut a fost pictat pe fata cu culori si i s-a facut cate ofigura 2 dn baloane dinalea care le au clownii si au fost toti f multumiti si a fost si frumos si ieftimn.A si sa nu uit ca parintii fetei au mai adus niste fursecuri si cate un suc dinacela cu pai si iaca s-a facut deja ora de plecare acasa.Dar chiar a fost super.Si mai e o idee care tot acestia au pus-o in practica tot de ziua fetei a strans un grup de copii si parintii acestora si i-a dus la circ .Asa s-a strans un grup mai mare ,iar ei au platit decat 10 lei pe bilet si a fost si genial,iar cu 2 mil i-a serbat copilei ziua si asa au si copiii nostri o amintire frumoasa.Sa vedem ce ne rezerva pt anul asta.Deabia astept sa vina ziua ei de nastere ca sa vad ce le mai da prin capsa faca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Clau la clown ne-am gandit initial. Problema este ca fimea nu vrea sa o atinga nimeni in afara de cei cunoscuti si in afara de asta este inca mica sa inteleaga ceva. Face 3 ani.

Nicoleta si Bia Ciocarlia
Delta + Mare Toamna 2005www.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)

Mergi la inceput