Mesaje private sterse

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Bai, deci pe bune, raman masca la reactiile astea
Anunt a fost pus. Intentia a fost de a sterge mesajele mai vechi de 3 luni nu toate. Dar s-a intamplat o greseala. E chiar asa de greu de priceput??? Pe forumul de la facultatea mea s-au sters toate conturile utilizatorilor si toate postarile tot dintr-o greseala si n-a mai sarit nimeni la gatul adminului. Sincer sunt de parere ca majoritatea numerelor de telefon si a adreselor pe care le-ati pierdut pot fi recuperate, dar daca se pierdeau postarile din forum atunci ar fi fost chiar tragic.
Serios mi se pare ca exagerati cu lamentarile si comentariile rautacioase.

Andreea mamica lui Filip Stefan
Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by daniella4

quote:
Originally posted by desprecopii

Ne cerem scuze ca am rulat actiunea fara a face un anunt in prealabil.

Dar din pacate, erau asa de multe mesaje incat afectau viteza forumului.

oricum mesajele private sunt temporare si speram ca nu ati pierdut date importante.



Ma bucur muuuult ca va pare rau.
Eu am reusit sa pierd niste mesaje extrem de importante, asa ca inca odata MULTUMESC DIN SUFLET.

...adrese, nr de telefon, etc

Chiar era atat de greu sa puneti un amarat dea anunt pe undeva????


Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
special:www.supereva.ro



Daniella si Alexis 18 nov 2004

"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"


DA' NISTE FONTURI MAI MARI NU AI GASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT?????????
Si apropo chestiile EXTREM DE IMPORTANTE se tin EXTREM DE BINE nu pe un forum.
Vb. lu' Andro ...urate reactii.
Gisas!
mei eu zic ca asa v-a afectat de tare incat ar trebui sa mergeti si va faceti un forum mesajeprivate.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

daniella - o nemultumire asa de mare asteapta un mesaj privat (la mine) pentru inchiderea contului.

imi pare rau dar zbieraturile (adica trimiterea mesajelor cu fonturi mari) nu au putere de convingere pe DC. Cred ca iti dai si tu seama ca asa ceva nu se accepta intr-o lume civilizata. Evident inchiderea contului - la cererea ta expresa - e o kestiune de onoare. O astept.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
special:www.supereva.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Nu se poate scrie pe DC cu fonturi mai mari de-atat [size=6].

Pe mine chiar nu m-a deranjat stergerea mesajelor, ce era cu adevarat important imi notasem in agenda.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by Cristina_C

Nu se poate scrie pe DC cu fonturi mai mari de-atat [size=6].



aha deci fontu' asta satanic este un fel de mama hiperboloiu



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Pai asta era si ideea .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

quote:
Originally posted by desprecopii


imi pare rau dar zbieraturile (adica trimiterea mesajelor cu fonturi mari) nu au putere de convingere pe DC. Cred ca iti dai si tu seama ca asa ceva nu se accepta intr-o lume civilizata.



Dar cand se zbiara Traiasca smecherii si mafiotii! pe DC, atunci e civilizat, nu?


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

copiloi - nu am stiut de acel topic - nu citesc ce nu ma intereaza. dar iti multumesc ca mi=ai atras atentia.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
special:www.supereva.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

daniella - o nemultumire asa de mare asteapta un mesaj privat (la mine) pentru inchiderea contului.

imi pare rau dar zbieraturile (adica trimiterea mesajelor cu fonturi mari) nu au putere de convingere pe DC. Cred ca iti dai si tu seama ca asa ceva nu se accepta intr-o lume civilizata. Evident inchiderea contului - la cererea ta expresa - e o kestiune de onoare. O astept.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
special:www.supereva.ro



Fonturile de diferite dimensiuni tin de setarile pe care vi le-ati stabilit voi, adminstratorii. Daca nu doriti sa fie folosite, indiferent de circumstante, le puteti scoate...cum ati scos/sters si pm-urile.

PS: ..personal nu ma mai ating de pm...daca socotiti ca v-am ofensat atat de rau...faceti ce credeti de cuviinta, e forumul vostru in definitiv.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

cu size 6 se scrie asa mare??
ia sa vedem
BAUUUUUU
BAUUUUU
BAUUUUU
BAUUUUU

V-am speriat?

Admin, oricui i se poate intampla, dar te rugam alta data anunta-ne din timp...pleaseeeee...sa nu ne mai isterizam in halul asta



ce mai astepti??

Mergi la inceput